Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek több volt Elisa...

Szerintetek több volt Elisa Lam halálában, mint amit elmondtak?

Figyelt kérdés
A Cecil hoteles dokuban azért voltak ellentmondások. Pl. egyszer azt mondják zárva volt a víztartály fedele, majd azt, hogy nyitva volt. Szerintetek gyilkosság történt?

2022. márc. 27. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Érdekes év ügy, az biztos.
2022. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Tuti megerőszakolták aztán megölték, bár tény hogy a lány se volt teljesen épelméjű, abban a hideg kirázós liftes youtubeos videóban nagyon creepy ahogy viselkedik...
2022. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Engem akkor rázott ki a hideg, amikor a liftben állva látszik, hogy valakivel beszél, de az a valaki direkt nem lép közelebb, mert akkor benne lenne a kamera képében.
2022. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 harebell ***** válasza:
100%
#3 Szerintem nem volt ott senki, hanem hallucinált. Ha jól tudom, mentális betegsége volt és nem szedett gyógyszert (vagy nem megfelelőt).
2022. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én régen láttam erről dokusorozatot, ott az volt a konklúzió, hogy Elisa Lam gyógyszerekekt szedett mert bipolaris zavara vagy depressziója volt (pontosan nem emlékszem). De amikor a Hotelbe ment nem szedte a gyógyszereit. Valószínű azt hitte nélkülük is képes lesz normális életre. Csak, ha vki ezeket a gyógyszereket hirtelen abbahagyja annak tünetei lesznek, zavartság, hallucináció, paranoia is felléphet. A teória szerint Elisa is hallucinálni kezdett, azt hitte követik,(amikor kinéz a liftből is csak az elméje játszik vele). Mivel azt hiszi üldözik a tűzlépcsőn felszalad a tetőre, hogy bebújjon a víztartályba, amíg elmúlik a veszély. Csak sajnos a zavart elmeállapota miatt arra nem gondol, hogy nem fog tudni kijönni a tartályból, így sajnos ott lelte a halálát. Mint említettem régebben láttam, de összességében erre emlékszem, és tényleg ez a hivatalos verzió. Szerintem is ez a legvalószínűbb forgatókönyv.
2022. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az viszont furcsa volt az esetben, hogy a lift el sem akart indulni, majd mikor a lány kiment, nem sokkal később elindult. Sosem derül erre már fény, mi is volt az igazság. A gyógyszer téma is jó ürügy volt arra, hogy esetleg elfedjék az igazat, mert ferdíteni utána már könnyű.
2022. ápr. 1. 22:41
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Jah igen, na ez volt a másik, ami furcsa és hidegrázós volt a liftben.
2022. ápr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem skizofrén volt és a hallucinációi hatására véletlenül halt meg. A kiérkező rendőr nyilatkozta, hogy a megérkezett egységek lezárva találták a víztartály fedelét. Persze, mert a karbantartó miután megtalálta benne a lányt visszazárta a fedelét, nehogy beleessen valami ami megváltoztatná a holttestben még fellelhető nyomok állapotát. Ha megnézed a liftes videot láthatod, hogy olyan bizarr kézmozgása csak bedrogozott vagy erősen skizofrén embernek van


Érdekes egybeesés, hogy egy sátánista nyakába is varrták sokan az esetet, mert írt egy számot arról, hogy egy csajt a vízbe fojtott. Az is érdekes, hogy egy az egyben egy korábbi horror filmet mintázta a történet. A ruhája is ugyanolyan

2022. júl. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb gyilkossági ügy mögött sokkal több van, mint amit elmondanak. Tehát úgy gondolom, hogy Elisa Lam sem kivétel ezalól. Valószínűleg nem önszántából szökött fejest a tartályba, majd csukta magára a fedelét.
2022. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!