Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Stray Kids-ből Felix miért...

A Stray Kids-ből Felix miért vesz fel mindig térd zoknit a rövid nadrághoz? Olyan, mintha szándékodan takarná a lábát.

Figyelt kérdés
Vissza néztem youtube-on azt a videót is, amikor forgatták a Surfin-t, és ott meg hosszú nadrágban van még a vízben is. Csak nekem tűnt fel?

2022. márc. 1. 12:07
 1/9 A kérdező kommentje:
*szándékosan
2022. márc. 1. 12:08
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A stylist adja rá ezeket, ő találja ki az aktuális outfit-et minden tagnak. Surfin - videóklip, ugyanúgy egy stylist találja ki hogy mit viselnek a megadott koncepció alapján.
2022. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nekem akkor is furcsa. Mindig, de mindig takarják a lábát.
2022. márc. 1. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Koreában szokás még a legnagyobb hőségben is jól takaró ruházatot viselni, mert úgymond a szegénység jelképe, ha valaki le van barnulva - ott a világos bőr a szép és ideális.
2022. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom mi a szokás, de észrevettem, hogy egyedül Felix-szel csinálják azt, hogy takarják a lábát. Más tagok simán felveszik a rövid nadrágot, de ha Felix veszi fel, akkor térd zoknit visel hozzá. Ahány videót nézek róla, amiben rövid naciban van, mindenhol hosszú zoknit visel mellé.
2022. márc. 1. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Oké
2022. márc. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de itt nagyon aranyosan táncol, és szép vékony a lába! :D

https://www.youtube.com/watch?v=4uJpGjtLFU8

2022. márc. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerelmem 😍
2022. márc. 11. 14:04
 9/9 anonim ***** válasza:
tény hogy legtöbb esetben stylist adja rá a ruhákat, de simán elmondhatja mit preferál, és lehet ő azt preferálja, ha nincs teljesen ki a lába és ezért van rajta sokszor a hosszabb zokni, nadrág. én is így preferálom, valszeg ő is
2022. márc. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!