Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A kifejezetten kellemes...

A kifejezetten kellemes beszédhangú rádiós férfiak zöme miért ilyen csúnya?

Figyelt kérdés

vannak rádiós műsorvezetők, akiknek a hangjába bele tudnék szeretni, aztán nézek róluk fotókat, és totál nem értem, hogy lehet, h. egy-egy sármos, szexi, izgalmas hanghoz ilyen külsők társulnak?


pl: jáksó lászló

juhász gergő (rádió 1)

király tamás (rádió 1)


2022. febr. 20. 00:06
 1/5 anonim válasza:

Jó kérdés. Valószínűleg ezért is maradtak a rádió arcnélkülisége mögött, és nem törtek pl. színészi vagy tévés babérokra.

Szexi hangú színészből meg rengeteg van, akinek a kinézete, kisugárzása is korrelál a hangjával. (Én pl. Mácsai Pálba és hangjába vagyok szerelmes).

2022. febr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Az arc formája igen kevéssé hat a hangszínre. A felsorolt három embernek kellemes gangja van? Szerintem nem.

Hogy csúnyaságuk miatt rádióznak? Nem hinném.

Dallos Szilvai 87 évesen is kellemes arcú színésznő. Fiatalon kifejezetten szép volt.

És szinte csak szinkronhangként ismert.

Psota Irén teste fantasztikusan jó volt. Az arca meg ronda. Károgó, kellemetlen hangjával is a legjobb színésznők egyike volt.

Mohai Gábor kellemes megjelenésű, és a hangja is jó.

2022. febr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-2 nem a színészekre voltam kíváncsi, ők elsősorban színésze (színház, film), és csak a munkájuk egyik területe a aszinkron, tehát színészként fontos a külsejük.

psota nem volt csúnya,m imádta a kamera, mert annyira karakteres arca volt, az egy színész esetében nem hátrány.


2-es nem érted a kérdésem lényegét, nem állítottam sehol h. a kevésbé vonzó külső önmagában predesztinál a rádiós pályára, ergo ezek az emberek nem emiatt kerültek mikrofon mögé.


dehogynem, kifejezetten jó hangja van királynak és juhásznak is!

2022. febr. 20. 10:22
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

Értem. Akkor ezt csak azért írtad ki, hogy tudasd velünk a véleményed, és semmi más nem érdekel. Tiszta sor.

Mák Kata csúnya? A Szerencse szombat előtt úgy tudom, csak rádiózott, és most is az a fő működési területe. Ja, hogy ő meg nő. Bocs!

2022. febr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Jáksónak kellemes a hangja? Nahát! :-D
2022. febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!