Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Már nem azért de Tom Holland...

Már nem azért de Tom Holland hogyan lehet színész?

Figyelt kérdés

Akinek nem ugrik be a pókember színészéről lenne szó. Gyakorlatilag egy full átlagos ember, semmi tehetsége nincs, és ez a filmen is látszik, kifejezéstelen arc...az utcán az első ember akit látok jobb lenne színésznek.


Egyszerűen nem értem, nem is okos de semmi...tényleg egy utcáról be rángatott ember különlegesebb mint ő.


Hogy lehet színész így valaki?


2022. febr. 10. 15:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Labancz Lilla meg nala is rosszabbb.
2022. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%

Csak nem féltékeny valaki? Tom Holland dögös, jóképű és amelett, hogy szexi, hihetetlenül cuki.


Az utcán max egy alapos plasztikai műtét után találsz hozzá hasonló pasit.


Ez a szakmája és mellette jól néz ki, az utcai pasikkal ellentétben. De ez elmondható Bruceról és a többiekről.


Az utcaiak max álmukban érnek fel hozzájuk.


Nem kell irigykedni, csak fogadd el.


Te egy felszínes liba vagy.

2022. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%

#12 ja hogy te vagy az aki mindenki válaszához aki szereti Tomot azt kommenteli hogy felszines liba…csak mert már velem is megtetted:) Mi van féltékeny vagy?

Amúgy hogy hozzá is szóljak Tom igenis tehetséges és aki ezt nem látja az azt akarja gondolni hogy nem az. És igen nagyon jól néz ki viszont ezen túl egy végtelenül jó ember. És szórakoztató. Szóval tökéletes, a film industrynak pont ez kell. Nagy jövö elött áll.

2022. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#13 vagyok

Ja és nekem senki semmit ne mondjon úgy Tom ellen hogy nem tud semmit a karrierjéröl, hogy honnan jött, hogy mit tett le az asztalra, milyen a filmográfiája és hogy szerepeken kívül milyen. Mert most a Pókemberröl beszélünk? Mert van külömbség szerep és szerep között is. Ajánlom figyelmedbe a Cherryt ugyanis ott igazán ki tudott bontakozni. És még nem hallottam hogy valaki a Cherryben nyújtott alakítására panaszkodott volna.

2022. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

#12 ja hogy te vagy az aki mindenki válaszához aki szereti Tomot azt kommenteli hogy felszines liba…csak mert már velem is megtetted:) Mi van féltékeny vagy?


Amúgy hogy hozzá is szóljak Tom igenis tehetséges és aki ezt nem látja az azt akarja gondolni hogy nem az. És igen nagyon jól néz ki viszont ezen túl egy végtelenül jó ember. És szórakoztató. Szóval tökéletes, a film industrynak pont ez kell. Nagy jövö elött áll.


Mire lennék féltékeny? Egy ilyen hülye tini lányra mint te? Meg Tom Holland semennyire nem tehetséges. Ő csak egy üres fejű szépfiú. Azt amit ő csinál színészként az nem kiemelkedő semennyire. Ezt bármelyik színész tudja nyújtani amit ő. Tom Holland csak egy dolognak köszönheti a sikerét, hogy szépfiúnak született. Most nagyon rakják be filmekbe mert tudják a rendezők, hogy az ilyen

tízenéves meg huszonéves fiatal lánykák rá vannak kattanva a szepfiúkra mint Shawn Mendes meg Tom Holland például. Olyan csak külső számít típusú lánykák mint te válaszoló. Meg milyen szánalmas válasz , hogy jó ember. Miért? A többi színész gonosz vagy mi? Jacob Batalon is jó színész meg jó ember. Neki miért nem vagytok a rajongói ti lánykák? Mert ronda , nincs cuki arca meg szépfiú teste? Meg szórakoztatónak egyáltalán nem mondanám. Teljesen unalmas és erőltetett a csávó. Abban egyetértek veled viszont, hogy ez kell a film industrynak. Ebben van a pénz , hogy ilyen szépfiúkat raknak be , hogy kislányok tömegei vegyenek mozi jegyet. Jövője viszont nincs sok Tom Hollandnak , csak pár év. Lassan betölti a harmincat. Amikor már a harmincas éveiben fog járni, középkorú lesz akkor elveszti az a fiatal szépfiú külsőt , az egyetlen dolgot ami a sikert hozta neki. Egy lesz a sok színész közül, teljesen átlagos.

2022. febr. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Figyelj majd meglátjuk

Amúgy meg hidd el nagyon szeretem pl. Jacob Batalont is. Az meg hogy ió ember, hát lehet többet tudok róla mint te de javíts ki ha tévedek. Igen vannak bunkó színészek amúgy meg. Tomnak alapítványa van, jótékonysági rendezvényeket szerveznek/ vezet stb a lényeg hogy jó szíve van és hidd el nem csak a külsö fog meg benne. Tetszik a személyisége és ha jól tudom mindenkinek szíve joga hogy mi tetszik neki nem értem miért kell belekötni. Hogyha pedig nem lennél féltékeny akkor mit érdekel hogy nekem mi jön be meg ki jön be?

2022. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon szexi :'d el álló fogai vannak a testalkat kb egy vegetáriánus nőe...max a pénzre vagyok irigy....amit bevallok, de akkor sem cserélnék vele külsőt az biztos, meg 170 cm az egész gyerek ne röhögtess már. Amúgy igen Vin Disel és társai sem valami nagy durranás...
2022. febr. 27. 16:36
 18/20 anonim ***** válasza:
Ugyan így gondolom én is ahogy a kérdező.
2022. ápr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ötös kommentelő.

Undorító amit írtál de végtelenül igaz

2023. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ráadásul akkora, mint a kutya ülve
márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!