Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Már nem azért de Tom Holland...

Már nem azért de Tom Holland hogyan lehet színész?

Figyelt kérdés

Akinek nem ugrik be a pókember színészéről lenne szó. Gyakorlatilag egy full átlagos ember, semmi tehetsége nincs, és ez a filmen is látszik, kifejezéstelen arc...az utcán az első ember akit látok jobb lenne színésznek.


Egyszerűen nem értem, nem is okos de semmi...tényleg egy utcáról be rángatott ember különlegesebb mint ő.


Hogy lehet színész így valaki?


2022. febr. 10. 15:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Nála sokkal rosszabb színészek is vannak. A mai napig nem értem, hogy Bruce Willist vagy Vin Dieselt hogy nem nyelte el a süllyesztő évtizedekkel ezelőtt.
2022. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Ó, rengeteg nála sokkal rosszabb színész is van, pl Adam Sandler. Csak ő még rendez is rosszabbnál-rosszabb filmeket. Vagy mondhatnám a magyar szappanoperák "sztárjait" is, jesszum pepe, büntetni kéne mindet, nem pénzért alkalmazni.
2022. febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
Megítélés kérdése hogy jó színész e,csak most kezdi bontogatni a szárnyait.Tudhat valamit ha Zendaya őt választotta,én drukkolok nekik.
2022. febr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
24%

Csak nem féltékeny valaki? Tom Holland dögös, jóképű és amelett, hogy szexi, hihetetlenül cuki.

Az utcán max egy alapos plasztikai műtét után találsz hozzá hasonló pasit.

Ez a szakmája és mellette jól néz ki, az utcai pasikkal ellentétben. De ez elmondható Bruceról és a többiekről.

Az utcaiak max álmukban érnek fel hozzájuk.

Nem kell irigykedni, csak fogadd el.

2022. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%

Örülök hogy végre valaki egyetért velem ebben, már azt hittem bennem van a hiba hogy nem értem mit esznek rajta.

Szerintem is pocsék színész, sőt, nem is nevezném annak. Szerintem ő amolyan új Justin Bieber, csak színészben, 0 tehetség, de cuki pofija van ezért eladható a fiatal lányokból álló közönségnek, ezért nyomják. A Pókember filmek mondjuk nem csak miatta borzalmasak, de az más téma. Viszont a filmbeli partnere, a Zendaya illik hozzá, az is full tehetségtelen. Még a nagyképű Millie Bobby Brownt kéne belerakni a filmbe és akkor korunk három legtúlsztároltabb, legtehetségtelenebb színészét mind felvonultatná a produkció.

Vicces hogy ezek után Gal Gadotra szokás mondani hogy tehetségtelen. Ezekhez képest ő Oscar-díjas minimum.

2022. febr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
#4 Kinek mi, lehet hogy neked az 5 éves kisfiúkra emlékeztető színészek a cukik meg a szexik, de nem kell attól még általánosítani. Ez a Holland gyerek minden csak nem jóképű meg tehetséges.
2022. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%

Na, megjött a Brie Larson simp is. Te rajongsz egy csajért, aki a dedó nintendón függ.

Tommy boy legalább agyilag felnőtt férfi.

2022. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%
Lol 7-es te mit szívsz? Brie Larsont honnét szedted elő? Szóba se került, nem róla szól a kérdés.
2022. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%

De legalább nem tagadod.

Onnan jött elő, hogy mindketten ikonok. Nem véletlenül van ennyi utálójuk, pl. te, meg a kérdező, mert irigykedtek a sikereire.

Vannak hibái, de ettől még jobb lesz nálatok. Ennyike.

2022. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%

Nekem Brie Larsonnal semmi bajom, még mindig nem értem hogy jön ő ide, meg mitől leszek "simp" mikor szóba se került amíg meg nem említetted. Amúgy ha már itt tartunk, ő szerintem nem rossz színész, Tom Holland annál inkább rossz színész és túlértékelt, és a kérdés róla szólt. Én egyetértek a kérdezővel, értelmezhetetlen az a kultusz ami körülötte van, se nem tehetséges, se nem jóképű, mégis úgy csinálnak mintha mindkét területen kiemelkedő lenne.

De örülök hogy te jobban tudod én mit tudok/gondolok...

2022. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!