Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szabó Péter tankönyvi pszichop...

Szabó Péter tankönyvi pszichopata?

Figyelt kérdés
Megnéztem a Partizános beszélgetést, és mivel pont múltkor hallgattam meg egy podcastet az öltönyös pszichopatákról, gyakorlatilag Szabó Péter személyeben ez megtestesült. Mit gondoltok?
2022. febr. 5. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Azt gondolom hogy jönnek az ufók meg hogy mi értelme van Románia létezésének,mást nem.
2022. febr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Nem láttam ezt az interjút, közéletből nekem két tankönyvi ugrik be.

Szíjártó a tankönyvi szociopata, akit a feladat éltet a fontossagi érzés kielegítése ami miatt mindent alárendeli ennek, akkor is ha ez destruktív célokat szolgál ami ertelem szerűen a szociopatát nem hatja meg mivel a feladat az élete.

A másik ő klasszikus pszichopata.

Szenvtelen, nem törődöm, totálisan érzéketelen, soha semmilyen érzelem nem olvasható le róla, ugyanakkor okos.

Pontosan tudja hogy gonosz és destruktív amit tesz. Ő gulyás gergely.

Tetteikben pedig mindketten aktívan és tervezetten készakarva kartékonyak ártó szándékúak, így szakertő szemmel ők kilógnak a sima kapzsi átlag politikusok közül a teljes közönyük miatt.


Mert van sok destruktív mint pl a krónikus hazudozó gyúrcsány, vagy hatalommániás isten komplexusos mint orbán de ők nem pszichopaták.

2022. febr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Linket kérhetnénk? Azt sem tudom ki az a szabó péter meg hogy mi az a partizán
2022. febr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: A Partizán egy youtube-csatorna, írd be hogy Szabó Péter interjú Gulyás Marcival.
2022. febr. 6. 00:57
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát vannak olyan beütései, láttam én is az interjút a partizánon. Nincs tisztában azzal, hogy amit tesz az kártékony. Az emberek, akik őt hallgatják nem szereznek önismeretet, hanem a sikert hajszolják, önzőségre, meg irreális dolgokra tanítja őket, ebből pedig meggazdagszik. Fejleszti magát, de az interjúból úgy jött le, hogy nem igazán érti, hogy miért rossz az, amit csinál, nem sok empátiája van szerintem. Gulyás Marci is elég gyanús mondjuk nekem.
2022. febr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Én nagyra tartom Gulyás Gergelyt, és ha O. V. nem lenne, Szíjártót szeretném miniszterelnöknek.

Komolyan.

Szerintem ők lelkiismeretes, dolgos emberek.

2022. febr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Nekem is volt a meggyőződésem a Partizán-os interjú után, hogy a Szabó Péter egy pszichopata! . . .

De legalább is valami biztos, hogy agyban nincsen rendben nála.

2022. dec. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
* „Nekem is az volt a ...”
2022. dec. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!