Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vajon Szilágyi Zoltán vagy...

Vajon Szilágyi Zoltán vagy Szilágyi Liliána hazudik?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az esetről?
2022. febr. 1. 17:38
1 2
 1/16 anonymousreview60 ***** válasza:
60%

Persze, Hosszú Katinka volt Liliána szeretője. Na ne màr! 99%, hogy Szilágyi Zoltán a sáros. A kisebb gyereket, főleg, ha apás, könnyebb manipulálni. Liliàna anyja eddig nem nyilatkozott, tehát Liliánàéval egyezik a véleménye. Gerda a kora miatt a legsz@rabb dolgokat nem is láthatta stb. Az igazat Gerda nem feltétlenül fogja belátni, és a család marad örökkre félbetörve.

Ha màr apa àltal a felesége és a lánya ellen elkövetett erőszak: Mikve.

2022. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerencsétlen eset. Ha a pasi hazudik, igencsak megnyomoritotta a lanyt testileg, lelkileg, de jo esellyel o felépül majd idovel. Ha a lány hazudik, a pasi az életben le nem vasárnap magáról a vádakat akkor sem, ha a bíróság neki adna igazat. Mindenképp szerencsétlen az ügy
2022. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom. Valószínűleg sose tudjuk meg, mi az igazság.
2022. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem Liliana igazat beszel!

Anno a birosag nem hiaba itelte az Anyukanak a gyerekeket! SZ.Z mar akkor agressziven viselkedett a csaladjaval szemben.

Mellesleg, ha visszaolvassatok, a Szilagyi Gerda levelet, akkor lathatjatok, hogy azt szorol szora Apuci diktalta neki, ahogy a tobbi nyilatkozatot is! Undorito egy alak az biztos!

2022. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Bennem felmerült az apuka egy öltönyös szociopata, és a lánya átörökölhetett tőle vonásokat, ami nem azt jelenti, hogy a Liliána hazudik, hanem pl. felnagyítja a történteket, hogy bosszút álljon valami miatt az apján. Felmerült, hogy a Liliána féltékeny volt a kis tesóra, a Gerdára, aki több figyelmet kapott.


Szóval még egyszer, nem azt mondom, hogy hazudik a Liliána, mert könnyen lehet hogy elcsattant pár pofon, agresszív volt, ordibált (olyankor amúgy is hajlamos az ember csúnyákat mondani, amit amúgy nem gondol teljesen komolyan) otthon, de mintha kissé túlozna ezzel a szexuális zaklatás dologgal. Nekem úgy tűnik, mintha mindketten rajta lennének az antiszociális spektrumon, különösen, hogy a szociopaták nagyon szeretik magukból az áldozatot csinálni, és ebben mindketten jók. A Liliánán észrevettem pár jelét annak, hogy túloz a D. Tóth Krisztás interjúban. De ez csak az én véleményem.

Szóval ha az apa egy szofisztikált szociopata, a lánya pedig örökölte a hajlamot, akkor pár pofon, rossz szó máris kihozza a génekből ugyanazt a magatartást.

2022. febr. 1. 18:08
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
2022. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

Tessek. A kiscsaj egy epkezlab mondatot is alig tud osszerakni! Szerintem mindig is feltekeny volt a noverere.

Meg, hogy soha nem voltak jo testverek..mert a Liliana tobbet nevetett a baratnoivel! Mi van? Ez a tinikor! Persze, hogy minel tobb idot szeretnenk a baratokkal tolteni.

Meg, hogy ot nem kereste a novere..es nehogy mar o keresse!

Kinek kepzeli magat?

Ez a Gerda egy agyon manipulalt lelkileg serult kisgyerek. Agyilag ilyen 8 eves szint.

2022. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
81%

Hiszek az ártatlanság vélelmében, de Szilágyi Zoltán nyílt levele önmagában felér egy beismerő vallomással. Manipulatív, kicsit hízeleg, kicsit fenyeget, kicsit sejtet stb. A legdurvább a végén az, hogy akkor ne használja a Szilágyi nevet.Az feltette az i-re a pontot. Szóval én Liliánának hiszek. A Gerda-féle levél is egyértelműen egy diktálmánynak tűnik nekem, de egy normális apa ilyen helyzetben eleve nem engedné meg, hogy a másik lánya ebbe az ügybe belefolyjon. Ezzel a szemmel nézve SzZ korábbi nyilatkozatai is teljesen érthetőek, pl amikor doppingolással vádolta a lányát, mert nem az általa kijelölt edzővel készült. Végül azért azt se felejtsük el, hogy jogerős ítélet van arról, hogy hogyan bánt a családjával, és a bíróság el is vette tőle Gerdát (amit elszabotált).


Az lehet, hogy Liliána is sérült és átvett bizonyos manipulatív viselkedésformákat, de remélhetőleg ki tud ebből jönni.

2022. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

Anélkül hogy állást foglalnék, azért van egy két momentum, ami elgondolkoztat.

Megszellőzteti, hogy bejelentést fog tenni.

Fotóssal csináltat képeket, amin úgy néz ki, mint akit megtéptek és behúztak neki kettőt.

Mindezt azért hogy bizonyítsa(?) több évvel ezelőtt történteket.

Ilyenformán nem volt így történetben semmiféle felindulás, hanem megfontolt vádaskodás. Hogy a vád megállja-e helyét és milyen szinten mondhatnám majd kiderül valami, ami megint megosztja a kivül állókat, de igaz lesz-e?

Nálam ez így sántít..

2022. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
77%
#9, azok a képek nekem is furcsák…de nem gondoltam egy percre sem, hogy azok bizonyítékok lennének. Ez egy ilyen vizuális figyelemfelhívás akart lenni szerintem.
2022. febr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!