Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez a Pinghorizon mi célból...

Ez a Pinghorizon mi célból videózik még?

Figyelt kérdés
Én csak azért keresek rá, mert van néhány zenéje ami tetszik. De a legunalmasabb kategóriába tudnám sorolni: feltölt egyforma unalmas horror reakció videókat, egy kevés gameplayt "emberek akik épp hogy túlélték" videót. A lustábbnál is lustább lett vagy csak a béke feneke alatt van a kreativitása. Nem nézik olyan sokan tehát nem fog megélni belőle.
2022. jan. 22. 19:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Én nem mondom hogy hagyja abba videózást, de én csak zenéit hallgatnám
2022. jan. 22. 20:00
 2/3 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:

Fogalman sincs, hogy ki az.

De ha mondjuk a videoja alatti reklam utan csak 1 Ft-ot kap, az mondjuk egy honapban par 10000 Ft-os jovedelem minimum.

Kvazi a semmire.


En erre tippelnek.

2022. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Valszeg ezt nem fogod elhinni, de tényleg én válaszolok rá. Random magamra kerestem Gyakorikerdeseken. Igazából 9 éve csinálom lassan, szeretem csinálni. Lehet már nincs annyi kreativitásom mint annó, de ennyi embert nem hagyok videók nélkül,ha csak 100 ember is fog nézni akkor is csinálom, ennyi munkát nem hagyok hátra amíg szeretik az emberek..
2022. ápr. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!