Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lainey Molnar mit dolgozott...

Lainey Molnar mit dolgozott az USA-ban? Ugye oda vizum kell munkahoz.

Figyelt kérdés

2022. jan. 17. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
A LinkedIn profilján nincs olyan munkahelye feltüntetve ami az USA-ba lett volna.
2022. jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor mibol elt meg kint?

Azt irja tobbszor ott elt sokat.


Az USA nem az olcsosagrol hires. Vagy gazdagok a szulei es tamogattak?

2022. jan. 17. 14:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szabadúszó volt.


Gondolom abban azon az illusztrátori területen dolgozott ami a szakmája.

2022. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor nem is kell vizum?

Csak kimegyek es szabaduszokent dolgozok aztan kesz.

2022. jan. 17. 17:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De kell. De miért ne szerezhetett volna munkavállaói vízumot?
2022. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mert ahhoz hianyszakmadnak kell lennie.

Grafikusbol es marketingesbol pedig van eleg, meg amit irtal hogy nincs a linkedinjen Amcsi munkaltato listazva aki szponzoralta volna.


Szoval azert erdekel, hogy hogy a fenebe koltozott ki, mert en is ki akarok menni.

2022. jan. 17. 17:35
 7/9 anonim válasza:
100%
Írj rá instán. Én már többször írtam neki, igaz mással kapcsolatban, de mindig kedvesen reagált.
2022. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Tessek, itt van rola minden :D ezekre a kerdesekre biztos nem valaszolna szivesen.

2022. febr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ugh ez nagyon durva. Hallottam, hogy egy kis genya volt regen, de ez brutalis. Azok a blogbejegyzesek irdatlan bunko, alpari, lekezelo stilusban irodtak.


Amugy valaki irta, hogy igen, fura, hogy bekoveted a rajzok miatt es a storyk amiket megoszt szoges ellentete annak a vonalnak, amit varnal.

Engem amikor a holland noket fikazta es utana a ferfiakat dobbentett meg eloszor... szoval na, minden orszagnak megvan a sajat stilusa meg ilyenek, lehet ezt szepen is elmondani, nem kell bunkonak lenni. 😳

2022. febr. 7. 00:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!