Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kicsoda Horváth Gréta?

Kicsoda Horváth Gréta?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy egy celeb. Mivel foglalkozik, minek köszönheti a hírnevét? Rákattintottam néhány bulvárcikkre, amelynek a címében szerepel a neve, de ezekből a cikkekből se derült ki semmi. A Google sem segített.

2022. jan. 12. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom.

Ha te sem tudod miért érdekel?

2022. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát nézd, én olyankor szoktam kérdezni, amikor valamit NEM tudok. Ha tudnám, hogy kicsoda Horváth Gréta, akkor nem kérdeznék rá. Logika...
2022. jan. 12. 22:22
 3/12 A kérdező kommentje:
Na, senki se tudja? :D Modell? Énekesnő? Vagy csak simán valami instagramos vagy tiktokos influenszer?
2022. jan. 13. 03:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A szelfi nevű műsorban volt elsőnek. De már akkor se tudtam hogy miért került bele mert nem ismertem sehonnan. Na de ugye onnan ismertté vált többé kevésbé és onnan mentek az ázsia expresszbe. Inkább onnan ismert
2022. jan. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

A Tv az ismeretségi alapon müködik. Mármint nem úgy ismeretség, hogy hányan ismernek, hanem hogy a ismered a tv egyik fejesét, vwgy valaki fontos embert onnan. Ha igen, akkor gratulálok, híresség vagy aki tv-ben szerepel. Pl anno volt, hogy a tv2 nyitni akart a youtube felé (mindjárt rájöttök, hogy ez miért nem igaz), és elkezdtek a reggeli show-ba youtubereket hívni. De ne Hollywood hírügynökségre vagy JustVidman-ra gondoljatok, neeem, egy 4 fős lánycsapatot hívtak be, akik akkor má egy kemény hónapja youtuboztak, iszonyat silány minőségben és 1000 feliratkozójuk SEM volt. De nem ám egyszer voltak egy reggeli műsorban, neeeem, többször, több mint 10 műsorban voltak és interjúztatták őket meg minden. Szerintem érthető ha azt mondom, hogy ismeretség alapján megy ez az egész. A magyar médiában nem tudsz érvényesülni ha nem ismersz valaki nagy emberkét, ezért is vannak ennyire leválva az influencerek a tévétől (1-2 kívételtől eltekintve, akik a tv miatt lettek influencerek).


A kérdésre is válaszolva, ez a Horváth Gréta egy senki aki "híres" mert híres, mint a legtöbb magyar celeb.

2022. jan. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó vagy nem szopikazol le valakit mint Megyeri Csilla Havast... 🤮
2022. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha már gyakorikérdések:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=horv%C3%A1t..


Googleba sikerült beírni, de ide nem?

2022. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
A 7.csak egy ágybavizelő 12 éves.
2022. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7-es: gondolom, még csak most ismerkedsz a Google csodálatos világával (stílszerűen: még csak most barátkozol vele), úgyhogy elárulom neked: a Google keresése a Gyakorikérdéskre is kiterjed, ergo ami a Gyakorikérdéseken fent van, azt a Google is megtalálja, ergo fölösleges külön a Gyakorikérdések keresőjébe beírnom, hogy "ki az a Horváth Gréta". A "kicsoda Horváth Gréta és Meggyes Dávid az Ázsia expresszből" Gyakorikérdések-topikot rögtön ki is adta találatként a Google, de oda nem érkezett használható válasz.
2022. jan. 13. 15:15
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az exe Kulcsár Edina csutka babájának a volt kollégája. Ők juttatták be őket az Ázsia expresszbe, mert kellettek oda új arcok. A nézettséget aztán előnyükre kovácsolták és influenszerré nőtték ki magukat, szóval kb ugyanannyira semmiről nem híresek, semmit sem tettek le az asztalra, mint a többi, de amíg van kereslet az ingyen élőkre, addig lesznek ilyenek. A hatalmas szerelmet és a lánykérést ország világ láthatta ha akarta ha nem, a szakítás "magánügy". Szóval tényleg csak a szokásos felkapaszkodott viselkedés, a celebség jó oldala(pénz) kell, a rossz(magánélet utáni érdeklődés negatív eseménynél), viszont nem
2022. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!