Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki volt Homonnay Gergely?

Ki volt Homonnay Gergely?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy meghalt. Írtak róla mindenfélét, hogy pl. "karcos harcos". Napokig vele voltak tele egyes újságok, én meg még sose hallottam a nevét. Mit kell tudni róla?

2022. jan. 9. 01:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Halottról jót vagy semmit. Így most nagy hallgatás következik.
2022. jan. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Isti22 ***** válasza:
77%

Szia!


"Homonnay Gergely (1969-2022) író, újságíró, tanár, a Demokratikus Koalíció aktivistája. (...) Elsősorban a magyarországi LMBTQ mozgalommal kapcsolatos kérdések, az emberi jogok és a női esélyegyenlőség kérdései foglalkoztatták. Könyvei, a Puszi, Erzsi!, valamint Az elnökasszony egyaránt „macskaperspektívából” mutatják be a gazdi viszonyát kisállatához, illetve a politikai életet. (...) A politikába a 2018-as áprilisi választás után kapcsolódott be; az áprilisi tüntetések egyik fő szervezője volt."


Forrás: [link]

2022. jan. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
"Mit kell tudni róla?" - elhunyt.
2022. jan. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
13%
Széles körben hangoztatta, hogy ő valójában “az ördög ügyvédje” blogger. Ez nem tett jót az egészségének.
2022. jan. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
30%

Ekkor került képbe:

[link]

2022. jan. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Jucika eltetette láb alól.
2022. jan. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

Hová tűnt a kommentem? Törölték, mert szó szerinti idézetet hoztam H.G.-től? Na, mindegy...

Szóval Homonnay Gergely a Gyurcsány házaspár közeli barátja volt:

[link]

[link]

A Gyurcsány házaspár közeli barátja a Covid-járvány csúcspontján (amikor még nem volt vakcina) azt írta, hogy ha elkapja a vírust, azonnal fideszesek közé fog menni, hogy megfertőzze őket. Szintén ő volt az, aki Novák Katalint "náci f*reg"-nek nevezte (remélem így már oké ez a szó szerinti idézet). Novák ezt követően bírósági pert i nyert Homonnay ellen.

...de nem az volt az egyetlen alkalom, amikor Novákot gyalázta. Egy alkalommal pl. ezt írta róla a Facebookon:

[link]

H.G. ámokfutásának további krónikája pedig itt megtekinthető (jó szórakozást azoknak, akiknek van hozzá gyomruk):

[link]

2022. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7: Köszi. Elég primitív alaknak tűnik. Nem tudom, mért csináltak belőle hőst, csak azért mert meghalt. Azért az döbbenetes, hogy valaki "büdös kurvá"-zik, ha valaki fellép a hagyományos házasság értékéért.


Bemásolok ide pár idézetet tőle, elrettentésül:


"Közeledik augusztus 20., amikor a pesti belvárosban szoknyás férfiak szar számokat énekelve körbehurcolnak egy mumifikált kezet, amiről csak annyit lehet tudni bizonyosan, hogy egy férfié volt, aki ha jobbkezes volt, ezzel maszturbált, és törölte a seggét (lapulevéllel valszeg, mert akkor még nem volt WC-papír). Imádjátok!"


"Azon gondolkozom, hogy ha este mindenki megeszi a töltött káposztát, az éjféli misére nem jönnek a szelek enyhe fuvallat illetve romboló tornádó formájában? Sosem értettem, miért himbálják a szoknyás férfiak (azaz katolikus papok) a füstölőt, mint alkalmi transzvesztiták a ridikült, de most már kezdem kapizsgálni: a tömjén az ördögöt állítólag elűzi, de amúgy a funkciója ugyanaz mint egy légfrissítőnek."


Csak azt nem értem, mért a vidéki jobbosokat tartják bunkónak...

2022. jan. 9. 21:03
 9/12 anonim ***** válasza:
17%
Ráadásul azok magasztalják H.G.-t, akik naponta gyalázzák Bayer Zsoltot. Ő legalább már letett valamit az asztalra: könyveket ír, dokumentumfilmeket készít és persze politizál is. Arra a szintre sosem süllyed le, mint Homonnay. Mellesleg a Szent Jobb-körmenet egy régi és szép hagyomány: senkit nem sért és nem provokál. ...de az ilyen Homonnay-félék ebbe is képesek beleokádni, mert beteg a lelkük.
2022. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

"Közeledik augusztus 20., amikor a pesti belvárosban szoknyás férfiak szar számokat énekelve körbehurcolnak egy mumifikált kezet, amiről csak annyit lehet tudni bizonyosan, hogy egy férfié volt, aki ha jobbkezes volt, ezzel maszturbált, és törölte a seggét (lapulevéllel valszeg, mert akkor még nem volt WC-papír). Imádjátok!""



Miért, nem ez a helyzet? Az, hogy pár álszent majomnak ezek tabutémák, semmi yat nem írt le, ami ne volna vagy igaz, vagy erősen valószínűsíthető.

A kézről várki, bármit mondhat. Vagy Istváné volt, vagy nem. Segget akkoriban is töröltek, a maszturválás is egyidős az emberiséggel. A katolikus énekek dallamtalanok és idegesítők, a papok tényleg szoknyában vannak.


Zavar, hogy ez nyers stílusban írta le valaki?

2022. jan. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!