Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Damu Rolandról milyen emlékek...

Damu Rolandról milyen emlékek maradnak meg benned?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem a színészről, hanem a karakterről, akit a Jóban rosszban sorozatban játszott. Sajnos akkoriban voltam kanos, fejlődésben levő meleg fiú és valamiért a sorozatban rákattantam, azóta csak az agresszív pasik vonzanak, amilyen a karakter volt Violával, meg a többiekkel.

A mostani pasim is egy nagy seggfej és utálom magam miatta, hogy nem tudok ettől elszakadni.

2021. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Semmi, nevét párszor hallottam aztán ennyi kb. Nem tudom mikbe szerepelt, egy film se rémlik számomra, a fentebb említett sorozatot meg nem néztem.
2021. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

Én is csak Iboly sorozatgyilkosos részéig néztem. Habár hamarabb abba akartam hagyni, mert Réka volt a kedvenc karakterem.

De kíváncsi voltam, hogy hova fut ki.

2021. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Jártam régen a színistúdiójába. Vicces volt,sokat nevettünk. Sok mindenre megtanított. Voltak kattanásai,akkor üvöltött velünk de viseltük,mert mellette tanított. Ő miatta mertem kiállni emberek elé. Vele énekeltem először egy iskolában karácsonykor. Sok emlékem van. Inkább jó ,mint rossz.
2021. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Egyértelműen a Vacsoracsatás mémmé vált szereplése.

https://www.youtube.com/watch?v=zBcKcW0K8oQ

2021. dec. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%

Számomra is a vacsorás balhéja kb az egyetlen dolog, ami megmaradt, mivel TV-t nem nézek.

Azon rendszeresen jókat röhögtem, illetve gyakran idéztem belőle.

"2** km-t utaztak a cigányok!!!"

Mostantól viszont nem fogok, ennyivel megtisztelem.

2021. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Az nem vacsoracsatás, hanem a TV2-s Hal a tortán műsorban volt, bennem az nagyon megmaradt, na meg a Palácsik Timivel való kapcsolata
2021. dec. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

7.


Na, ha ennyire benne vagy, akkor légyszives válaszolj!


Azon a bulin miért ment a cirkusz?

Mert nekem nem jön le, hogy most kire haragudott meg?

Az IHM gyerekre?

Kinek mondja, hogy fszszopó?

Kit hív ki boxolni?

2021. dec. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kizárólag a hal a tortános kiborulása maradt meg
2021. dec. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Hallottam botrányairól és a Hal a tortán esetről, amiből valami internetes mém is kialakuld, de igazából egyiknek sem néztem utána mélyebben.

Nekem főleg régebbi szinkronszerepei maradtak meg. Ezek közül amik elsősoként beugranak, az Johnny Bravo és Moe a Simpson családból, akinek néhány évadon át ő volt a hangja.

2021. dec. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!