Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem fura, hogy Gelencsér Timi...

Nem fura, hogy Gelencsér Timi még a szülői házban él?

Figyelt kérdés

28 éves gyönyörű nő. Rengeteget szerepel, gondolom jól is keres ezzel. Meg is lepődtem, mikor az egyik műsorban mondták, hogy "anyukával él".

Valóban mindig abból a házból posztol.


2021. dec. 28. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nincs is otthon,mindig utazik.
2021. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Egyrészt tényleg nem sokat lehet otthon, másrészt ha jó a kapcsolata a szülőkkel/anyukájával akkor miért ne? Én inkább élnék velük jó kapcsolat esetén, minthogy egyedül kuksoljak otthon úgy esténként, hogy a kutya nem szól hozzám napokig, csak mert menő egyedül lakni. Úgy gondolom nem csak az egyedül élés az önállóság fokmérője, nyilván attól intézheti egyedül az ügyeit, fizethet a lakbérbe, stb., hogy mondjuk nem a 10. idegennel él megosztottan egy albiban, hanem az anyjával.
2021. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2: Persze igazad van. Csak ha ezen az oldalon másik kategóriában bárki leírja, hogy 25 felett otthon lakik, mert keveset keres, akkor jön a szidás,lehurrogás, hogy vállalj plusz munkát, minek élősködsz a szüleiden, sosem leszel önálló stb. Rengeteg ilyet olvastam. Bezzeg egy celebbel szemben mindenki milyen elnéző.
2021. dec. 29. 08:38
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Őszintén én azt sem nézem le, aki 25 évesen átlagemberként a szüleivel lakik. Az én felfogásomban kevésbé ciki a szülői házban élni huszonévesen, mint egy koszos lyukat fizetni többedmagaddal, csak azért, hogy külön élj. És szerintem normális szülő is inkább mondja, ha olyan a helyzet, hogy spóroljon össze a gyereke x év alatt egy önerőre való összeget a szülői házban lakva, mintsem hogy ugyanazt a pénz hónapról hónapra kidobja az ablakon úgymond albérletet fizetve. Amúgy érdekes, ma már akkor vagy felnőtt ha külön élsz, ezért mindenki hajtja már 18 évesen a lehetőséget hova lehet elköltözni (sokakat közülük a szüleik pénzelnek amúgy és úgy tudnak elköltözni), aztán ott tartunk, hogy az emberek negyvenhez közeledve is azt mondjak, hogy ráér még a gyerek, mert fiatalok meg élni akarnak, éretlenek erre. Régen mikor megszokott volt, hogy együtt él több generáció (még anyukám korosztályában is volt ilyen, az osztálytársai általában az első gyereket az anyós vagy a saját szüleinek lakásába szülték) akkor meg érettségi utáni években a többség már úgy gondolta érett arra, hogy gyereke legyen.
2021. dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Én Timit úgy megdugnám, hogy a hangos szex miatt kipaterolnák otthonról! :) XD
2022. jan. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Egyszer mondta valahol, hogy van már saját lakása csak úgyis rengeteget utazik így ha itthon van akkor a családjával van inkabb arra a kis időre. Mondta is, hogy egyszer amikor vmi nagyobb összeget nyert(asszem exatlon) azt is az anyukája konyhájára költötte egy az egyben.
2022. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!