Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Észrevetted, mennyire hasonlít...

Észrevetted, mennyire hasonlítanak?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem először nem tűnt fel, mert a lány sokkal jobb nőben, mint a srác pasiban. Viszont ezen a képen olyanok, mint a testvérek. Iszonyú hasonló a szemük, mosolyuk, még az orruk is. És tényleg mindkettő remek táncos.


Szerintem a lány nem szerelmes a srácba, a srác viszont annál inkább a lányba.



2021. jún. 26. 02:50
 1/7 anonim válasza:
19%
a srác saját magát dugja :o
2021. jún. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hasonlítanak ezen a képen, és a lány nem jobb nő. Nem ismered őket, nagyon felszínes gondolkodásra vall megállapítani a semmiből, hogy ki-kit szeret, és mennyire.
2021. jún. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Sztem arrol van szo ahogy olvasom, h a srac a csaj elé helyezi a karrierjét, a csaj meg el van engedve azt csinal amit akar igy akkor ő is inkabb a penzt választja.


A srác nem kötődik a kapcsolathoz.

Tudatosan él és nem érzelmi alapon.

Es az tetszik neki a csajban mintha ő is ilyen lenne. Karrier meg melo penz sikerek az első, a kaocsolat elott stb. Kozben kvazi csak "ki van dobva". Mi lenne ha gyeden lenne csak a csaj..


Am sztem ugyanolyan pontosak. Nem jobb egyik a masiknal kulsore.

2021. jún. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem kell bedőlni egyetlen cikknek. Én azért végignéztem néhány riportot velük és láttam néhány táncukat. A srác nem helyez semmit a lány elé, csak már rájött, hogy a lány nem szerelmes belé és most úgy kommunikálja le, mintha ő döntése lenne az, hogy nem lesz egy pár ezzel a lánnyal. Itt a csaj fog dönteni és biztos, hogy van köztük vonzalom, aminek lehet az alapja a hasonlóságuk.

De igen, a srác nekem nem 10/10-es, én a fiatal Harrison Ford vagy Hugh Grant típust tartom 10/10-esnek. A lány viszont tökéletesen szép.

2021. jún. 26. 10:12
 5/7 anonim válasza:
100%

"végignéztem néhány riportot velük és láttam néhány táncukat"


kevesebbet kéne tévézned

2021. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

15 éve nem nézek TV-t. A neten néztem meg, miután bedobta a google egy keresésemre és akkor már utánanéztem, mert nagyon szép ez a csaj.

Nem vagyok leszbikus, csak szeretnék így kinézni.

2021. jún. 26. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy jött le,már amiket olvastam meg láttam,hogy a Timinek a Berci tök jó,mint barát,és mintha a Berci többet akart volna,meg fontosabb is lenne neki,de aztán az is lehet,hogy valamilyen szinten ez az egész fel lett használva,mivel a média felkapta a hírt,így miért ne lehetne továbbhúzni. Ha valaki nem akarná már,hogy ez felkapott legyen,nem válaszolna folyton. Úgyhogy igen,ebből kapcsolat nem lesz szerintem,és inkább a Timi tűnik a karrieristábbnak.
2021. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!