Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » 2022-ben szerintetek mely...

2022-ben szerintetek mely sztárokra súlyt le a "cancel culture"? Tippek?

Figyelt kérdés

Könnyes búcsút vettünk sokuktól. Lea Michele, Armie Hammer, stb.

De kik lesznek 2022 leggyengébb láncszemei?

Kikről gyanítjátok, hogy lesz ott valami a szőnyeg alatt?


Én amúgy csak Henry Cavillt féltem, remélem őt nem éri el. Igazából annyira a többi nem érdekel.

Ti kiket közösítenétek ki a legszívesebben?

Pár tippet írok, de írhattok saját ötleteket is.



2021. dec. 21. 18:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Ott a harmadik válasz, ha elfejtettél olvasni:

"Akinek van energiája, hasznos dolgokra fordítja, és nem ilyen ócska provokációra és hülyeségre." ---> " Ez azért fantasztikus, mert senki sem mondta meg, hogy mit szerethetsz vagy mit nem."


Tudom minden figyelmet magadnak követelsz, de nem csak a te hozzászólásaidra lehet reagálni. ♥

2021. dec. 21. 18:43
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Chris Pratt lehet maximum a listáról, a többi mind nő, fekete, zsidó, meleg vagy ezekből több mint egy, így rájuk nem vonatkozik.

Amúgy pl. Brie Larsont már most is mindenki utálja.

2021. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem számít szerintem, hogy valaki meleg, zsidó, stb.


Feminista, blm emberek azt írták Gal Gadotra, hogy egy gyilkos, cionista zsidó, mert castingolták, mint Kleopátra egy filmben.

Melegként még mindig lehet transzfób, lásd J.K. Rowling hiába gay-ally, simán kiiktatták már, mert a transzokat nem tudja ugyanilyen mértékben elfogadni.

Feketeként is csak akkor van biztonságban, ha ugyanazt az álláspontot képviseli, amit a baloldal. Szintén ott van példának az a "transzfób" fekete komikus a netflixről. Simán beleszelték volna őt is a levesbe.


Szerintem ebben az a szép, hogy senki nincs biztonságban. Egy kicsit olyan, mint az élő Trónok harca és ezért imádom.

Amúgy Chris Pratt egy olyan keresztény egyháznak a tagja, ami nem fogadja el a melegeket, de eddig mindig kimagyarázta magát.

2021. dec. 21. 18:52
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Gal Gadotot nem fogják elkaszálni, nő is, zsidó is (Hollywood egésze kb. zsidó) plusz szexi így vonzza az embereket a moziba minden filmje. Neki valami nagyon nagy botrányt kéne generálnia ahhoz hogy nullázzák a pályafutását. Az hogy egyesek köpködik, az mindig minden színészre igaz volt. Amúgy meg a saját filmje elvileg, jó hogy lecastingolja magát. xD


Chris Prattet érzem én is amúgy a listáról a legneccesebbnek ahogy írtam, ő fehér pasi aki ráadásul republikánus, csodálom hogy még nem darálták be, de ami késik...

Esetleg JLaw, neki úgy tudom volt már egy-két húzása.

2021. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Igen, Jennifer Lawrence mindig dicsérte Harry Weinsteint is.


Azért próbáltam úgy összeszedni őket, akiknél lehet valami a jövőben.

Chris Pratt hiányozna egy kicsit, mert a jurassic world filmek a kedvenc guilty pleasure nálam. :( Nélküle nem lenne teljesen ugyanaz.

2021. dec. 21. 19:10
 16/19 anonim ***** válasza:
45%

Hát, szerintem ezek többségénél nem lesz semmi, Brie Larson fekete- és nőjogi aktivista, őt pl. tuti nem kaszálják el, Adam Driver meg nagyon jófiú ahhoz.

Ha valakit kéne mondanom akit elkaszálhatnak az Scarlett Johansson, kicsit sokba van Hollywoodnak a folytonos kapzsisága, lassan több pénzt kell neki letokolni mint amiből egy komplett filmet leforgatnak. Az a nő nem komplett annyira pénzéhes.

2021. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

„ 10/16 A kérdező kommentje:


6. Amúgy az Anne Rice-os kérdésemnél még azt írtad, hogy normális vagyok. Már ha te ugyanaz a három pipás vagy, mert nem sokat látni.”



A könyves részlegbe csak én írtam egyedül „ három pipás”-ként az elmúlt hetekben (kevesen vagyunk ott), itt azért vannak mások is. A hatos nem én voltam.

2021. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy ezért imádom ezt. <3 Ezt ki látta jönni?

Whoopi Goldberg = cancelled

2022. febr. 2. 11:55
 19/19 A kérdező kommentje:
+Will Smith
2022. ápr. 4. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!