Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » 2022-ben szerintetek mely...

2022-ben szerintetek mely sztárokra súlyt le a "cancel culture"? Tippek?

Figyelt kérdés

Könnyes búcsút vettünk sokuktól. Lea Michele, Armie Hammer, stb.

De kik lesznek 2022 leggyengébb láncszemei?

Kikről gyanítjátok, hogy lesz ott valami a szőnyeg alatt?


Én amúgy csak Henry Cavillt féltem, remélem őt nem éri el. Igazából annyira a többi nem érdekel.

Ti kiket közösítenétek ki a legszívesebben?

Pár tippet írok, de írhattok saját ötleteket is.



2021. dec. 21. 18:17
A kérdező szavazást indított:
Gal Gadot
Timothée Chalamet
Brie Larson
Letitia Wright
Michael B. Jordan
Chris Pratt
Jennifer Lawrence
Adam Driver
Selena Gomez
tuti tippem van, tutira a 2022-es az utolsó éve, leírom:
9 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Irigylem, hogy van energiád ilyen baromságokkal foglalkozni.
2021. dec. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi. Sok energiám van, egészségesen táplálkozok, próbálok eleget aludni, néha még mozgok is.

Ha neked nincs elég energiád, akkor ott lehet valami gond van és nem ártana felkeresni egy orvost. <3

2021. dec. 21. 18:22
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Akinek van energiája, hasznos dolgokra fordítja, és nem ilyen ócska provokációra és hülyeségre. Fuss még egy kört inkább, ha nem tudod hol levezetni.
2021. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
A kérdésed alapján szerintem erre inkább neked van szükséged <3
2021. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Most a "mindenki filmkritikus" után az a következő, hogy mindenki megmondó embernek képzeli magát, mert túl sok trash fókuszcsopi meg osváth zsolt tartalmat néz?

Majd én eldöntöm, hogy nekem mi a hasznos és mire fordítom az energiám. Ha nem érdekel, akkor lépj tovább és ne diktatúrát próbálj már bevezetni. Köszi. Pá. <3

2021. dec. 21. 18:27
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Talán sokkolóan hat majd rád de a zinternet már csak olyan, hogy olyanok is hozzászólhatnak akinek nem tetszik a válasza. A diktatúra fogalmának meg majd nézz utána. <3
2021. dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Szóljon, de ne akarjon átformálni a saját képmására. Egyikőtök sem etalon. De azért szeretlek, mint ember titeket is. <3

A diktatúrában véleményterror van, aki máshogy gondolkodik, az megy a levesbe. A nácik azt is előírták, hogy mit lehet szeretni és mit nem. Ha valami túl pacifistának volt ítélve, az be lett tiltva.

Én imádom a bulvár ezen részét és nem akarom olyan világban élni, ahol más mondja meg, hogy mit szerethetek és mit nem. Ennyike. De örülök neki, hogy ti meg akkor velem foglalkoztok és erre áldozzátok azt a kevés energiátokat. Ezt bóknak veszem, el is pirultam (illetve ilyesmi látszana, ha nem lenne amúgy is piros bőröm). <3

2021. dec. 21. 18:36
 8/19 A kérdező kommentje:
*akarok ♥☺
2021. dec. 21. 18:37
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

Senki sem akart átformálni.


'A diktatúrában véleményterror van, aki máshogy gondolkodik, az megy a levesbe. A nácik azt is előírták, hogy mit lehet szeretni és mit nem. Ha valami túl pacifistának volt ítélve, az be lett tiltva.'

- Ehhez képest pont te akarod elhallgattatni azokat akiknek nem tetszik a kérdésed. Talán náci vagy???


'...és nem akarom olyan világban élni, ahol más mondja meg, hogy mit szerethetek és mit nem.'

- Ez azért fantasztikus, mert senki sem mondta meg, hogy mit szerethetsz vagy mit nem. Ha vannak ilyen paranoid / hisztirohamait akkor kezeltesd.


<3

2021. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

6. Amúgy az Anne Rice-os kérdésemnél még azt írtad, hogy normális vagyok. Már ha te ugyanaz a három pipás vagy, mert nem sokat látni.

Az Idő Kereke bigott/nem lehet már semmi újat mutatni emberke. De lehet akkor többen vagytok. Nem baj, így is imádlak, mert te is mindig leírod a véleményed úgy igazán.

2021. dec. 21. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!