Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ifj. Malek Miklós meleg?

Ifj. Malek Miklós meleg?

Figyelt kérdés
Nem oltani akarom, nekem nagyon szimpatikus, csak egyre több netes fórumon olvasom h meleg... viszont cikkeket találtam miszerint lengyel bnője van... valaki valami infóval tud szolgálni? :)
2010. szept. 6. 19:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg aszexuális....
2012. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
15%
Biztos forrásból tudom, hogy az, és hogy a Baricz Gergővel kavart!
2012. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Most már házasodni készül azzal a lengyel csajjal, de ettől még nem hiszem hogy heteró. Szerintem nem meri felvállalni a másságát, és ezért alibiből nősül. De nem is kötelező bevallania, végül is ez csak rá tartozik.
2012. júl. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Amúgy látta már valaki azt a csajt???
2012. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Amennyit láttam belőle képernyőn keresztül, nem egy szószátyár vagány csajszi, de szimpatikusnak tűnt. Kémiát mindenesetre nemigen lehetett látni közöttük, nem voltak valami hitelesek.
2012. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Oszhi válasza:
100%
jaj hagyjátok már olyan meleg mint a kazán
2012. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Oszhi válasza:
meg a Nikolas is a Kocsis Tibiről nem beszélve meg a kis barátja a Gyurcsik....
2012. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

Igen! Én biztos vagyok benne! Ha a google-be beírod, a képek közt van egy csomó ÉrDeKeS...

De amúgy nekem is szimpatikus. Az, hogy meleg, az nem szimpatikus. Ettől függetlenül az egész család szereti.

2012. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Már hetek óta tudom, hogy sokkal inkább idióta, mint meleg. Egymás után pecsételi meg a továbbjutásra érdemesebb versenyzők sorsát. Szerintem nem normális, vagy csak a forgatókönyvnek engedelmeskedik, tiszta kamu az egész X-faktor, idén ez meg különösen igaz és átlátszó.
2012. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 dress9dora válasza:
Megértem ha furcsállod Mikit.Tényleg elég fura,hogy sosem nyilatkozik magánéletéről,és ha megfigyeled,az X-faktorban is visszafogottabb mint a többi mentor,fél kinyilvánítani a véleményét.Mintha nem akarná,hogy észrevegyenek valamit,mintha titkolna valamit.Nekem is van egy ilyen érzésem,hogy hát az nekem is fura hogy meleg.Meg Lengyelországban hagyta a barátnőjét.De hát ezerféle hülyeségek terjengenek a világhálón,mert irigyek Miki hangjára,képességeire.Ki tudja,lehet,hogy nem igaz.
2012. dec. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!