Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ifj. Malek Miklós meleg?

Ifj. Malek Miklós meleg?

Figyelt kérdés
Nem oltani akarom, nekem nagyon szimpatikus, csak egyre több netes fórumon olvasom h meleg... viszont cikkeket találtam miszerint lengyel bnője van... valaki valami infóval tud szolgálni? :)
2010. szept. 6. 19:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%

Ránézésre és viselkedésre: 90%, hogy meleg.

"miszerint lengyel bnője van" - mégis ki tudja leellenőrizni? Távolról jött ember bármit mondhat.

2010. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
hmm... én nem tudom, furcsa nekem h nem nyilatkozik sehol a magánéletéről, meg úgy szinte semmiről sem... meg 35 éves, és olyan mintha senkije se lenne :S bár mondjuk a megnyilvánulásain nem látszik h meleg lenne, nem úgy mint pl Friderikuszon... fura nekem az is h Los Angelesbe hagyta a nőjét, ő meg hazajött (milyen tájékozott vagyok:P)
2010. szept. 6. 20:25
 3/30 anonim ***** válasza:
53%
hát sztem úgy viselkedik meg a hangja is olyan:D
2010. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

kár érte ... :( :D

a Mester Tamásra is mondják h meleg, azért is kár... :( :D

2010. szept. 6. 21:10
 5/30 anonim ***** válasza:
áh, szóval neked az ilyen híres pasik jönnek be, kérdező? :P
2010. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
hát nem rosszak :P bár már jó 10 éve (most vagyok 21:D) nem tetszett senki így TVn keresztül, de ezt a 2 palit azért bevállalnám :D persze külön külön :D:P mondjuk a Mester elgondolkodtató a 40 év körüli korával ... :D
2010. szept. 6. 21:25
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

hehe :D


40 éves Mester? Nem gondoltam volna..

2010. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
én sem... de furcsa azért h ilyen korba komoly kapcsolatáról nem tud a média, állítólag azért mert csak csajozik és nem is volt komoly :D hmmm... szeretők sem bukkannak fel az a baj :) ettől függetlenül én bírom :)
2010. szept. 6. 21:55
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Következő kérdés a politikában lesz róla, hogy vajon zsidó-e.

A hócipőm tele van azzal, hogy ez a két legfőbb kérdés azokról, akik felbukkannak a médiában.

Vannak olyan híressé vált emberek, akik a magánéletüket titokban tartják. Mester Tamást egyik oldal melegnek, a másik nagy nőfalónak tartja. Annak idején Korda Gyuriról is ez volt a köztudatban.

Azzal együtt nekem az tetszett a legjobban, mikor a Fridit összeboronálták a Stahl Judittal. Kicsit eltértem a kérdéstől, bocsi.

2010. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
nemgond, ez egyébként teljesen így van, sokaknak most az a gyanús, h mivel egyedül van Magyarországon ezért lehet meleg. Egyébként a nője ott van facebookon, most áígy átállt a dolog arra h akkor már nem meleg hanem bi :-)
2010. szept. 8. 19:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!