Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki az a Varga Irén?

Senior Séf kérdése:

Ki az a Varga Irén?

Figyelt kérdés
Már több helyen belebotlottam a nevébe.
2021. dec. 13. 12:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%
Én is. Itt is többek között. Akkor rágugliztam és szembesültem vele, hogy egy túlsúlyos, szefós roma nő bohócnak sminkelve és állítólag énekel. Ami számomra megdöbbentő volt, hogy az egyik cikk szerint 3.000.000-an nézték meg a videóit. Tehát biztosan van 3.000.000 idióta ebben az országban.
2021. dec. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
95%

1: tipikus ...


Ezért is hülyeség, mikor ilyen hibbant videók alapján kürtölik világgá, hogy milyen népszerű...

EGy frászt.... Sokan rákattintanak, de egy mp múlva le is kapcsolják...

2021. dec. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Ellenkultúra.
2021. dec. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Egy fekete lyuk az tökéletesen sötét éjszakában.
2021. dec. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
84%

Szerencsés vagy ha eddig sikerült elkerülnöd! Rengeteg jól kinéző, de mint kiderült sekélyes és agyhalott nőről kellett leiratkozzak instant, amikor ilyen szintű szemetet spameltek szanaszét, röhögve...


Amúgy tipikus ordenáré ízléstelen és fájdalmasan ostoba trashvideós, aki valami fura okból nagyon felkapott lett és egyre többen terjesztik a hülyeségeit, mert sajnos divat lett.

2021. dec. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
94%
Tökéletes a #4 definíciója! :-)
2021. dec. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezen az oldalon futottam bele a nevébe. Bárcsak sose láttam volna..
2021. dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
17%
OG kush, 2l vörös félédes, azt elmulatok egész éjjel ezen az irénen
2021. dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Egy fogyatékos roma nő, aki még évekkel ezelőtt feltűnt valamelyik tehetségkutatóban. Aztán azért csak futatta magát itt-ott. Eleinte Rihanna művésznéven rontotta a közízlést, meg Pesten a nyugatinál meg a westend előtt énekelt, meg pénzt kért érte és fotókért is. Az emberek fogékonyak a trashra. Ez a nő fogyatékos, gyámság alatt áll, bár a férje se külön sokkal nála. Igazán újra a tiktokkal "futott be". szegénynek már többen próbáltak rámutatni, hogy rajta röhögnek és nem vele. Kitalálta, hogy ő influenszerkedik, felvette a Mahiana Roszálló művésznevet csinált rémes kajákat, meg sminkeket, hajakat. Aztán valaki a háttérben felkarolta és pénzeli, mert egyszer dicsekedett, hogy kapott új hűtőt, mosógépet, fogásznál járt... Szóval ez a valaki pénzeli, mert a rokkantnyugdíjából, meg a férje fizetéséből nem telt volna klippre, meg studiózni, szóval ez a valaki nagyon jól megél Irénkéből, közben szegény meg azt hiszi mekkora sztár, pedig csak azért nézik, mert olyan mint valami freakshow.
2021. dec. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
az elso video amit lattam tole egy fozos video volt, marhaporkoltet csinalt fel ora(!!!) alatt. szornyu volt. szerencsetlen beszelni alig tud, bolondot csinal magabol orszag vilag elott, es fel se fogja
2021. dec. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!