Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szegedi Fecsóék hogy viselkedh...

Szegedi Fecsóék hogy viselkedhetnek ennyire szánalmasan?

Figyelt kérdés

Most instáztam, feldobta a live-ot, amit a barátnője indított. Megdöbbentem. Végig káromkodtak, szidták a kommentelőket, bevallották, hogy csalják egymást. A nő alig bír beszélni, akkorára van töltve a szája. Majd bekapcsolták magukhoz a nő exét elvileg, meg annak az új barátnőjét. Akkor már együtt káromkodtak. Még megy a live de ki is léptem. Ez borzalom.

Vasvári Vivit sem kedveltem, de értelmesebbnek gondolom ennél a nőnél.


2021. dec. 12. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak égeti magát Fecso. Szerintem az ilyen liveok alatt ők nem teljesen tiszták… biztos van valami drog hatása is. Mondjuk szülőkent lehetne több eszük is. Vivi szerintem sokkal jobban előadja magát. A kokaint úgy hallottam ő sem veti meg, de tudja magáról hogy példaképként nem férnek bele ezek a botrányok.
2021. dec. 20. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma láttam neten, hogy az eljegyzés is megvolt. :D Biztos hosszú életű lesz a dolog. :D
2022. jan. 1. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!