Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Selena Gomez még mindig a...

Selena Gomez még mindig a legszebb nők közé tartozik,vagy már nem?

Figyelt kérdés
2021. dec. 9. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Én sosem láttam valami szépnek, de a mostani képein felismerhetetlen. Nem tudom, hogy mi mindent operáltatott át a fején, de úgy néz ki, mint egy pufi babaarc egy felnőtt testén. Nagyon fura.
2022. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
Fuu na neki is meghúzták kicsit a szemét/szemöldökét? Ez ilyen fox eye szerű nem? Csak az a baj, az nem megy minden arcformához.
2022. ápr. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagy szépségnek sosem láttam, elég nagy tokás behízott feje van. Nekem ettől a fejtől mindig olyan, hogy hiába vékony olyan mintha az egész illeto pufi lenne. Ettől függetlenül biztos jófej aranyos csaj, bár elég fura hogy 30 évesen is meg benne rekedt a kis szánni való megcsalt tinilány szerepben. Mobdjuk Európában már szerintem nem is akkora szám, tudom nem Magyarország a mérvadó de magyar rádió már nagyon régen játszotta…
2022. ápr. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Nálam még mindig az top3 ban van.
2022. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!