Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Selena Gomez még mindig a...

Selena Gomez még mindig a legszebb nők közé tartozik,vagy már nem?

Figyelt kérdés
2021. dec. 9. 20:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Is-is,leírom az okokat
33 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze, még mindig, természetesen ő is.
2021. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Az én szememben igen
2021. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Sose volt az számomra.
2021. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Soha bem volt az.
2021. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Sosem tartozott oda.
2021. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem annyira sose tetszett, nagyon pufi arca van szerintem. 😂😂
2021. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem Selena nagyon szép nő volt régen még 2 éve is az volt, de tavaly óta teljesen megváltozott.

És egyébként most sem az arcával van a probléma mert arcra most is nagyon szép hanem a megjelenésével, még csak 29 éves de kb úgy öltözködik mint egy 40-50-es nő és abból is a lecsúszott, slampos fajta.

2022. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Az lemaradt, hogy hiába hibátlan, gyönyörű az arcod a megjelenésed nagyon sokat számít.
2022. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Pfff nehėz felfogalmazni Selt, kb 12-3-4 ėvesen hatalmas sel rajongò voltam!!! Rà akartam hasonlitani olyan haj olyan arc, folyton az ö zenėit hallgattam, filmjeit nėztem.

2015-6 -ban vagy kb ezek az ėvekben ėlte a fėnykoràt ekkor tėnyleg k*rva jòl nėzett ki, meg a fej formàja/ àllkapcsa is sokkal keskenyebb formàsabb volt. Ma màr napjainkban ehhh, nyilvàn vàltozik az idök alatt meg minden, de szerintem màr csak àrnyėka önmagànak kezd kihunyni a csillaga, justin szerelemekēnt lett brutàl hires kezdjuk ott, a hangja se a legjobb.... szepen fogalmazva, szinėszi tehetsėge se az igazi, màr nem az alvakult tini rajongàssal tekintek rà, a külseje most az alakja sem a legjobb, arca valami elkėpesztöen negatív irànyba ment àt, pufi.. nem is tudom az àlla alatt mintha mindig ilyen bėka tokàja lenne, nagyon szėles az àllkapcsa amivel nem lenne baj de nem formàsan hanem ilyen formàtlan bulldog feje van, orra rōvid ugyan de turcsi, szemei kicsi mėlyen ülöek, a szàja se tetszik nekem nem formàs, egyedül talàn a bōre szėp mėg.. hàt nem egy szėp nö most ės amit irtak is elöttem öltözködėse borzalmas.

2022. febr. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
9-es ezeket én is észrevettem, nem tudom, hogy a 2015-6os enjebol hogy történt ez a nagymamas kicsit slampos kinézet
2022. febr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!