Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is ellenszenves...

Szerintetek is ellenszenves és csúnya IMI PLAZA?

Figyelt kérdés

A hangja szerintem jó és kellemes, bár nem annyira, ahogy azt ő gondolja. Belehallgattam a dalaiba, és nem rosszak, de a szintipop nem az én világom.

De nagyon beképzelt, azt hiszi mekkora sztár meg egyéniség meg világszínvonalú, befutott zenészeknek szólogat be, világsztárnak gondolja magát, de lóf@szt. Meg nem érti az iróniát.

És mondom, nem az a baj, hogy meleg is, roma is, meg valószínűleg értelmi sérült is.

Meg nem ítélek külső alapján, de nem szép. Posztjai alatt megőrülnek, hogy hú, de szép, meg ő is azt hiszi, hogy az, meg modellkedik is. Nem ítélek külsőre, de rá nem lehet mondani, hogy szép. Az egy dolog, hogy nem nádszál, de az arca is ocsmány.



2021. nov. 25. 19:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és csak normális véleményeket kérek.
2021. nov. 25. 19:17
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem ellenszeves, de nem is szimpatikus. Olyan semmilyen.

A kinézete sem igazán tetszik. Dehát kinek mi.🤷‍♀️

2021. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azon akadtam ki, hogy élőben ott jópofizott a mentorokkal (főleg Alexra gondolok), miután kiesett meg kiírt egy kommentet, hogy majd pont Byealex mondja meg hogy mi kell a R&R-hoz. Ebben amúgy szerintem hatalmas forma Alex, tök jól kezeli az ilyen helyzeteketXD
2021. nov. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
Azt se tudom ki az.
2021. nov. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
A legirritálóbb és akkor még ő jutott be egyenes úton,amikor a Mardoll nagyobb show-t csinál,meg jobb előadó is:D Akkor már vitte volna elsőre őt,ezt meg kirakták volna talán. A válogatón még semmi bajom nem volt vele,mondom legalább valakinek van önbizalma,de aztán elvágta nálam magam,ahogy egyre jobban kijött a személyisége.
2021. nov. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1-es, más véleményen vagyok, de elfogadom.


2-es, Alexet én is bírom, Imi meg gyerekes és szemtelen.


4-es, irigyellek :)


5-ös egyet értek. A válogatón még nem volt véleményem, az élő showban mikor mutatták a kisfiljét mondom ennek valami baj van a fejével (nem bántásiból), de azóta amiket látok róla...fhuu de beképzelt.

2021. nov. 26. 18:37
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is hiba volt beválogatni az élőbe, viszont ezt a kérdést nagyon ízléstelennek találom. Mikor kiírtad ezt a kérdést, már rég kiesett, elment a műsorból. Mi szükség köpködni rá?
2021. nov. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsi voltam, hogy mások is egyetértenek e.

Műsorban nincs, csak látom vele a híreket, én meg csak véleményt mondtam/kérdeztem.

Úgyse látja, nem szokott Gyakorit nézni gondolom.

2021. nov. 28. 15:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy roma?
2021. dec. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Semmi bajom a romákkal, ezt nem negativitásból mondom, és Iminél se a származása a baj.

De amúgy őrá csak rá kell nézni, látszik rajta.

2021. dec. 1. 15:48
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!