Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem foglalkoznak a...

Miért nem foglalkoznak a Youtube botránnyal?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem ismerné röviden: egy +100.000 követővel rendelkező youtuber 11 éves kislányt/ kislányokat vetkőztetett discord szerveren.

Én eddig még csak kis videósokat hallottam megszólalni az ügyben meg ugye a TheVrt viszont azok a csatornák akik közélettel IS foglalkoznak hallgatnak. Ott van Osváth Zsolti aki annyit tett, hogy kiírta Youtubera, hogy majd lesz videó mert hosszabb munka DE az insta storykban egy szót sem ejt erről fel se hívja az emberek figyelmét csak az edzését mutogatja. Mindenki hallgat mintha mi sem történt volna.

Ilyenkor nem kéne összefogni és egy emberként felhívni a média figyelmét az ügyre?

Mit csodálkozunk azon, hogy a rendőrség nem foglalkozik az üggyel ha az üggyel szinte senki se foglalkozik?

Ez is ugyanúgy meg fogja úszni mint Nosika?

Talán ha youtuberek és a média felkapná az ügyet a rendőrség is eljárást indítana.

Ti mit gondoltok az egész ügyről?

Szerintetek felkapják a nagyobb videósok az ügyet?

Ha igen a rendőrség komolyan fogja végre venni az ügyet?

Egyszerűen nem hagyhatják az emberek, hogy bárki bármit megtehessen az interneten!



2021. nov. 17. 23:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Foglalkoznak. Tele vele a bulvár. Egyik állítólag begyűjtötte a bizonyítékokat, és feljelentette. Az ilyet be kell börtonözni. Az elmebeteg fogyatékos kampánnyal uszítják az ilyen bűnözőket. Ha a gyerekemnek az oviban, iskolában a szexről merészelnének mesélni, az Isten kegyelmezhet nekik, de én nem fogok. Ezeket fizethetik, hogy nyomassák a propagandájukat. Márként hogy lehetne? A szülő felelőssége is, hogy ne mobilt adjon a kezébe, ne vágja a gép mellé, hanem beszélgessen vele, kövesse minden útját, csináljon értelmes programokat.
2021. nov. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Igen. Paxel. De neki sajnos nincs akkora hangja mint egy nagyobb csatornának. Elvitte a bizonyítékokat a rendőrségre de nem vették komolyan az ügyet.

Teljesen egyetértek veled, hogy a szülő felelőssége is. Az én gyerekem sem fog sokáig internet közelében lenni.

Mindenhol lehetnek beteg emberek.

2021. nov. 17. 23:43
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Pont te írod a kérdésed alatt is, hogy foglalkoznak.
2021. nov. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy hogy jön ebbe bele a Youtube, mármint miben bűnös? Semmiben.

Ennyi erővel, ha autószerelő lett volna, és közben ugyanezt teszi, akkor az autószerelő műhely a hibás?

2021. nov. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#3as a nagyobb youtuberekre gondoltam. Azok akik közélettel foglalkoznak és mindig mindenről csinálnak videót csendben vannak etéren. Én csak ezt nem értem. De lehet, hogy én maradtam le valamiről vagy nem tudok valamit. Ha így van világosítsatok fel.



#4es szerintem te valamit félreértettél.

2021. nov. 17. 23:54
 6/19 A kérdező kommentje:
#4es: én nem mondtam egy szóval sem, hogy a Youtube bűnös lenne. Én azt írtam, hogy a Youtuber a bűnös és a szülőnek is van benne felelőssége szerintem. A kérdésem meg másra irányult
2021. nov. 17. 23:56
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem az borit ki, hogy nem foglalkozik vele a rendőrség. Mi az okuk arra, hogy ne foglalkozzanak vele?!

Ha az en gyerekemrol lenne szo, es nem foglalkoznanak vele, akkor en nagyon kiakadnek. De egyebkent a szulok dolga lenne elsokent feljelentest tenni.

2021. nov. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#7es: Paxel azt mondta, hogy a kislány édesanyja ügyvéd. Hátha ki tud harcolni valamit.

Ez amúgy engem is nagy idegesít.

Mindent megúsznak ezek a r*hadékok.

Szerintem ha SOKKAL nagyobb nyilvánosságot kapna az ügy akkor a tömeg nyomására TALÁN a rendőrség is tenne valamit.

Én még szeretnék hinni abban, hogy ebben az országban a tettek következményekkel járnak.

2021. nov. 18. 00:08
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
ki tette ezt?
2021. nov. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
2021. nov. 18. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!