Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Varga Irénről?

Mi a véleményetek Varga Irénről?

Figyelt kérdés
Másnéven Mahiana Roszalloról.

2021. nov. 12. 06:28
A kérdező szavazást indított:
Ez egy borzadályos, beképzelt ember
Nagyon jó hangja van és elképesztően okos
32 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Kellemes a hangja, ahhoz, hogy mindenkit elűldözzek otthonról, ha egyedül akarok maradni picit :-D
2021. nov. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Sajnálom szegényt mert egy troll naponta használja a nevét
2021. nov. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Kedvenc hazai sztárom. Már régóta követem, mindig is tudtam hogy nagy dolgokra hivatott. Büszke vagyok rá, hogy már 2 saját dalt sikerült kiadnia. Szerintem remek énekes.
2021. nov. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én ha őszinte akarok lenni a dalain jókat nevetek...végülis ez a lényege.Komolyan mondom csodálom őt hogy egy "mateszopsz" videóból elindulva ekkora hírnevet vívott ki magának ha negatív ha pozitív.Elérte azt amit szeretne.Nagyon kevés embernek sikerül megvalósítania az álmát.Neki sikerült oké nem egy díva de akkoris...fellépéseket szerveznek neki,külföldön is járt (én soha nem fogok kijutni abban biztos vagyok sajnos) videoklipeket forgattak vele jó nagy számú megtekintéssel.Hitetlenkedve szemlélem hogy miből lett a cserebogár.Tiszteletem felé az álmai megvalósításai miatt a trágárságait nem szeretem sőt...
2021. nov. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
A fellépős Instagram fotóit elnézve a közönsége kb annyival lehet nála értelmesebb, hogy a színpadra azonos énekhanggal ne álljon ki énekelni.
2022. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!