Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A TheVR nevű streamereknek...

A TheVR nevű streamereknek miért van sok dologról ilyen vehemens véleménye, hogyha Őket nem lehet véleményezni, kritizálni egy kicsit sem?

Figyelt kérdés

Néhány példa:


TheVR Jani véleménye Manuelről -

[link]


TheVR véleménye Lmen Prala zenéjéről - [link]


Nem arról van szó, hogy baj lenne azzal, hogy elmondják a véleményüket ezekről, de ezek nem tartalmaznak érveket semmilyen szinten…

Egyébként ezeket a zenéket én is utálom, de vagy nem beszélnék róluk (ekkora) nyilvánosság előtt, vagy pedig rendesen érvekkel alátámasztaná a mondanivalómat.


Egyébként a Lmen Prala kritikájuk miatt el is árasztották a klippet a negatív kommentek (hihetetlen amúgy hogy előtte nem nagyon voltak) és emiatt törölték is a videót a feltöltők…


Ezzel az egésszel talán továbbra sem lenne nagy probléma, de The Raven Croaks készített egy “TheVR rant” videót, amiben egyáltalán nem szélsőséges, csak elmondja a véleményét, negatív és pozitív gondolatai is vannak egyaránt…


De ezen a TheVR és a hozzájuk kapcsolható emberek elképesztő módon besértődtek.


Mi ez a kettősmérce?

Miért gondolják, hogy Ők mindenkiről mondhatnak véleményt -ami kicsit sem szofisztikált-, de róluk meg nem lehet? Ők miért lennének érintetlenek?


Pisti mint valami keresztapa, a Nessaj nevű capoját is bevetette, hogy rosszakat írjon a kritika készítőjéről, pedig előtte már annyira hozzádörgölődzött hogy azt lehetett hinni barátok…. Még a Raven podcastjébe is elment a Nessaj, persze ezek után azt gondolom, hogy csak azért hogy ne ranteljék be.


Ti mit gondoltok?

Miért nem szabad a TheVR-ról kritikát mondani és Ők miért kritizálnak mindent és mindenkit, méghozzá nem is akármilyen magabiztossággal?



2021. aug. 19. 10:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem látnak ki a saját mérhetetlen egójuk mögül. Nagyjából ennyi a képlet.
2021. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%

A Nessaj-os podcast 2020. novemberében volt. Bandi kritikája pedig 2021. augusztusában. Semmi közük egymáshoz, de azt akarod itt megmagyarázni, hogy közel egy éve azért ment el vendégként, hogy most (vagy a jövőben) ne 'bántsák' őt. Ennek semmi értelme. Főleg úgy, hogy a Cringebait vendégek nem egyszer megosztó és erősen kritizált emberek voltak, és ha Nessaj bármi olyat mond vagy csinál ami kritizálható, azt bárki bármikor meg fogja tenni most, vagy a jövőben. Nem védheted ki magad semmivel ez ellen, nem leszel bevédve attól, hogy egy 'ranter' vendége voltál, akkor téged csúfolni már nem lehet.


"Lmen Prala kritikájuk miatt [...] törölték is a videót a feltöltők…"

? 1,8 milliós nézettséggel fent van most is a videó. Vagy nem ugyanarról beszélünk?


A Manuel-es videó a trollokra fakad ki.

2021. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
Idiótákkal mit foglalkozol? Pontosan ennyi eszük van. Ingyenélésből keresnek sok pénzt, mert sok unatkozó ember ilyen moslékot néz. Ha rajtam múlna napi 16 órában dolgozna valami építkezésen az ilyen majom. Amúgy meg nagybetűs senkik, senkiket meg nincs értelme kritizálni se. :)
2021. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#2. Már akkor is volt Lmen Prala videóján többszázezer megtekintés amikor törölte, azóta újra fel lett téve…


Nessaj egyértelműen megpróbált azokkal összehaverkodni akik kritikát fogalmazhatnak meg vele szemben.., Fanmademaker és Fókuszcsoport Ádám streamjei alatt is folyton ott nyal.

Illetve attól, hogy a CringeBaitben 2020-ban volt, azóta is számtalan stream alatt méltatta Bandit.

2021. aug. 19. 11:04
 5/21 A kérdező kommentje:

Amíg más videósokat “csúfolt” Bandi, addig oké, de amikor a drága TheVRos srácokról fogalmaz meg jogos kritikát, akkor rögtön ellenség lesz…

Hiszen az Ő hátukon mászott fel Nessaj is.


Én konkrétan ott voltam azon a YouTube streamen még amikor a VR-ék nem is ismerték Nessajt, de Ő bekamuzta hogy haverok…

Egy nulla az az ember.

2021. aug. 19. 11:07
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Szokásos youtube drámák, felesleges ezekre ennyi energiát pazarolni hogy agyalj rajtuk.
2021. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
Ciki ha egy nevet sem ismerek az említettek közül?
2021. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

@13:18


Szerintem alapjáraton totál nem ciki, ha valaki nem foglalkozik ezekkel, mert nem érdekli ez a világ, nincs benne ezekbe. Viszont azt annál inkább cikinek tartom, mikor valaki a valamilyen témával kapcsolatos tájékozatlanságát adja elő, mintha az valami pozitív tulajdonság lenne.

2021. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#7. Nem ciki, nagyon menő vagy.

Csak tudnám, hogy miért írtál ide, akkor.


Én sem szoktam a oda kommentelni ahol látom, hogy a rovarfehérje takarmányértékének és etethetőségének meghatározása a téma, broiler csirkékkel, mert nem tudok róla semmit…

2021. aug. 19. 13:39
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem igazuk van, a mai "fiatal" magyar zenék hát....

Szerintem is szégyen.

2021. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!