Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gattyán Gyuri mióta találkozot...

Gattyán Gyuri mióta találkozott Kálmán Szilviával? Együtt voltak éttermekben és bárokban, vagy csak a szex miatt? Látta valaki őket együtt nyilvánosan?

Figyelt kérdés

#Gattyán György #Sylvie Kalman
2021. okt. 31. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd már abba
2021. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amugy tuti ő a pasija?

Nem tudom nézte mostanában valaki a storyait, de pl a Burj Al Arab elnöki lakosztálya már nem a magyar k**vafuttató bmw-s gengszter szint, szóval simán lehet, hogy valami külföldi milliárdos pénzeli, bako dianaval is hasonló lehet a helyzet.

2021. dec. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dolgozni ment, ennyi es kivettek neki egy lakosztályt. Meg majd kap egy két designer cuccot vagy vesz a megkapott pénzből. Se kapcsolata se sugardaddy nincs, elit megrendelők annál inkább, csak úgy adja elő az instan max, hogy kapcsolat. Vagy melyen hallgat róla hogy ment ki. :D


[link]

2021. dec. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mégis mit tud az a nő, hogy valaki(k) ennyi pénzt adjon ki érte? Mátmint oké, hogy külsőre fullos és mindenki ágyba vinné, de ha én milliárdos lennék sem biztos hogy ennyit költenék rá. Nyilván van egy tarifája, de a sok plusz ajándék minek? Nem lesz hűséges senkihez sem 😂😂
2021. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Azt hallottam, hogy Sylvie-nek hosszú ideje csak egy külföldi gazdag barátja van. Nem lehet, hogy Sylvie mégis hűséges, és csak egy embere van?

2021. dec. 16. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!