Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tóth Gabi miért lett valláskár...

Tóth Gabi miért lett valláskárosult?

Figyelt kérdés
2021. szept. 14. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom nem ment mostanában a szekér és jól jön a fideszes lóvé. De nálam is leírta magát.
2021. szept. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudja elviselni, hogy Varga Irénnek is jobban megy mint neki

#kisapam

2021. szept. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Azzal nem lett volna baj, ha vallásos lesz, csak a körülmények roppant gyanúsak.
2021. szept. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Három oka van:

$$$

2021. szept. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Ez lenne vele a legkisebb gond..
2021. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Igazából minden befutott, híres sztárocska, celeb nem a tehetsége okán az. Én nem kedvelem Gabi hangját és amit produkál, a hisztijeit sem, stb. De ez így megy, hogy aki érvényesülni akar ebben a művész világban annak vagy nagyon nagy botrányokat kell csinálnia, vagy fel kell karolnia az aktuális hatalomnak. Gabinak sosem volt önálló személyisége, őt legyártják, mint minden híresebb hazai és külföldi előadót….áll mögötte egy komplett csapat. Még a külföldi sztárok is váltogatják az imidzsüket úgy évente, de nem ők találják ki a módját… itt nem arról van szó, hogy a Gabi így 35 évesen most találta meg önmagát, egyszerűen most ezt a produktumot rakták be mögé, hogy a kormàny közeliek felfigyeljenek rá, most épp ez volt a cél. Mikor még az RTL-nèl volt, akkor meg más. Én nem tudom, miért épp rá van most ennyire kiakadva mindenki, amikor mióta létezik pop szakma, ez a helyzet mindenkivel, aki valamennyire sikeres benne. Tény, hogy mostanában nagyon nyalizik pár előadó a kormánynak, lásd Feró, Ákos, és igen Tóthgabi is. De kicsit el van túlozva, hogy akkor vagy rendes baloldali meg liberális, ha beállsz a Tóthgabi szidásba. Nekem nem azért nem tetszik, mert sz*pik a kormánynak, meg felvette a népviseletet és “megtért”, hanem mert az én fülemet sérti, engem irritál egyszerűen, ez még az rtl-es csöcskidobós időkben is így volt.
2021. szept. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
En meg ma abrandultam ki a vallasbol.
2021. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!