Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tóth Andit addig bántják,...

Tóth Andit addig bántják, amíg öngyilkos nem lesz?

Figyelt kérdés
Sose szerettem, de nem is utáltam. Nekem igazából semleges volt mindigis. Viszont most a youtube feldobta az egyik számát, meghallgattam, onnan mentem tovább a többire is amit mostanában töltött fel. Szerintem elég rosszul van ez a lány lelkileg. Miért bántják őt ennyire? Ha meg ne adj isten emiatt öngyilkos lesz, akkor meg majd nézhetnek az emberek, hogy ők hajszolták bele.
2021. aug. 7. 18:02
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
78%
Bántják? Szerintem aki k..nak áll, az ne csodálkozzon, ha megb...ák... Ő választotta azt, hogy mindent kitesz, néha szó szerint. Akkor viselje a kritikát is.
2021. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
63%

Érdekes, engem nem lehet bántani. Bántottak, leszedtem magam minden közösségi oldalról, vissza sem megyek. Azt beszélnek csoportokban a hátam mögött amit akarnak, meg se nézem nem izgat. Igazi énemet úgyse ismerik, innentől kezdve nem érdekel egy sem aki csúnyát mond rólam. Sosem értettem ezt az online zaklatást. Letörlöd magad, ennyi :D

25/n

2021. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Persze, biztos öngyilkos lesz majd. Ha ennyire zavarná őt az emberek véleménye, akkor nem tolná minden nap a bulvársajtón meg az instán keresztül az emberek arcba a csöcseit...
2021. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy lesz öngyilkos, imádja hogy foglalkoznak vele, beszélnek róla, írnak róla. Meg is tesz mindent ennek érdekében, folyton kipakolja mindenét. Nem lennék a pasija helyében 😁
2021. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%

Pont ők lesznek azok akik majd írják hogy "jajj milyen szép volt meg fiatal. Hogy tehetett ilyet :("

Képmutatás mesterfokon. Titeket meg mit zavar hogy kiteszi mije van? Ha nem követed nem látod. Látom a sok cikket róla de sose nyitottam meg még egyiket se mert nem érdekel. Annyira meg csak nem utálhatják ha megkeresik az instán ( kivéve ha ugye követik ) és folyton lesik mit rak ki csak hogy oda tudjanak neki írni valami negatívat. #obsessed

2021. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!