Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Anno melyiknek drukkoltál?

Anno melyiknek drukkoltál?

Figyelt kérdés
Régen volt a való világ 4, és az volt az egyetlen évad amit néztem,de kíváncsi vagyok,ti kit szerettetek jobban annakidején? Ha tényleg a kettő közül muszály választani..
2021. szept. 8. 03:54
A kérdező szavazást indított:
Baukó éva
Nádai anikó
10 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Én Anikót kedveltem jobban, de teljesen nyilvánvaló volt mindig, hogy ki megy vissza. Kivéve a Béci-Jerzy párbaj, ott nem gondoltam volna, hogy Jerzy visszamegy. De már akkor is sok volt a csalás, Éva Gigi ellen is le volt maradva több százalékkal, aztán a párbaj végére "visszajött", de az Anikós párbajánál is többször kicserélték a képeket. Igazából tudnivaló volt már pár hét után, hogy Alekosz meg fogja nyerni, voltak jó poénjai, emlékezetes maradt, de igen csak fárasztó, tudálékos, incel ember. Olivér volt a kedvencem, szerettem volna, ha tovább marad bent, Szandikát is kedveltem, a többiekre már nagyon nem is emlékszem, sok unalmasat is beválogattak. Jerzy mintha ott sem lett volna pl, érthetetlen hogy lett finalista, miért szavazták vissza Béci helyett. De Évának is szerintem több párbaja el lett csalva, a végére már senki nem kedvelte igazán, egy hisztis, alkoholista, ripacs nő volt. Az az évad mondjuk tényleg jó volt a többihez képest, mármint amelyek utána voltak, az első 3-at nem követtem még.
2021. szept. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
22%
Csoda h v ki emlekszik rajuk.
2021. szept. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!