Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Puzsér...

Mi a véleményetek Puzsér Róbertről?

Figyelt kérdés
2021. júl. 23. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Beteg elméjű ember,viszont imádom az őszinteségét
2021. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Jó ember.
2021. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Szeretem hallgatni, szinte ki vagyok éhezve a Puzsér tartalmakra, de azért helyén kezelem.

Sokan nem szeretik a szenvedélyes stílusát, de én pont emiatt szeretem hallgatni. Izgalmasan tud beszélni kevésbé érdekes témákról is. Tetszik, hogy őszintén ki mondja, amit gondol.

Negatív tulajdonsága, hogy sokszor utánajárás nélkül nyilatkozik témákban és baromságokat mond 100% os meggyőződéssel. Néha nehezen ismeri be, ha nincs igaza. Kritikáiban néhány embernél nagyon le tud ragadni, szerintem személyes okok miatt.

Nem tetszik, amikor azzal védekezik, hogy ő nem az adott ember személyét támadja, hanem a "jelenséget" . Nekem kicsit olyan szuperpoziciónak hangzik ez a mondás mint Dancsónál, ha szar a videó akkor azt mondja, hogy "nem érted az iróniát", ha jó akkor meg komolyan gondolta.


Szerintem összességében nagyon hasznos a társadalomnak, hogy van egy Puzsérunk.

2021. júl. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Bírom, de mostanában tök érdektelen dolgokról beszél. Szinte csak a politika van, régebben érdekesebb témákkal foglalkozott.
2021. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon bírom, stílusa ellenére is szerintem az egyik legnagyobb és leghitelesebb figura ma Magyarországon
2021. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem normális.
2021. aug. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Puzsér azoknak a fiataloknak szól elsősorban, akik annyira sekély tudásúak mindenben, annyira nem mélyültek el semmiben, annyira hiányzik belőlük mindenféle mélyebb megértés, hogy a felszínes véleményalkotásnál többre nem képesek. Jellemzően magukat értelmiséginek gondoló emberekről van szó, akik imádnak lenézni mindenkit, akit maguknál kevesebbnek gondolnak, és akik igazából inkább az álintellektuális kulturális termékeket szeretik, amikről semmitmondó beszélgetéseket tartanak, amikor leisszák magukat egymás társaságában. A lényeg, hogy bárminek a komolyabb megismeréséhez túl lusták, így megmaradnak a szellemi prolizmus posványában.
2021. okt. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!