Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Tom Hollandr...

Mi a véleményetek Tom Hollandról? tényleg olyan jó színész?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 08:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2021. jún. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Állj már le, te ostoba jószág! nem én teszem azokat ki, Neked tényleg megártott ez a meleg vagy alapból ilyen hülye vagy?
2021. jún. 30. 09:52
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Tom nagyon tehetséges színész ami már eddig is megmutatkozott de egyértelmüen most kezd csak olyan filmeket kapni amiben igazán kibontakozhat. Én már nagyon régóta nagy rajongója vagyok de a Cherryben még engem is meglepett hogy mennyire fantasztikusan alakított. És szerintem ezt az alakítást ùjra látjuk majd a Crowded room-ban is mert ez lesz a következö igen komoly szerepe.

Illetve azon kívül hogy jó színész elég egyedi és nagyon szórakoztató a személyisége meg hát az egész lénye. Ö az akiröl legkevésbé nézném ki hogy megjátsza magát. Azok akik találkoztak már vele is azt mondják hogy valóban egy nagyon kedves, közvetlen, vicces és jószívü ember.

2021. jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%
11: Én is észrevettem már. Egyébként egyik taggal privátban beszéltünk, elvileg pár napja e-mailezett moderatorokkal. Azután kezdtek ismét torolgetni a profiljait. Szóval jó eséllyel már nem fogja tudni azt csinálni mint eddig.
2021. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
3%
Kiváló, remek színésznek tartom. Pókember szerepe ugyan híressé tette, de maga a karakter szörnyű, és ez nagyon kettőssé teszi. Lesz neki majd jó szerepe is 😉
2021. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!