Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Manapság már a színészek is...

Manapság már a színészek is erre mennek? Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy instagramozó, viszont eléggé kedvelem az appot, és sok érdekes dolgot szoktam ott követni. Engem a követők nem nagyon érdekelnek, a fiókom is privát. Egyszer bekövettem az egyik kedvenc magyar sorozatom főszereplőjét, és pár nappal később engem akart bekövetni ugyanannak a sorozatnak az egyik szereplője. A fiók biztos, hogy valódi volt, valószínűleg az én privát fiókomat úgy találhatta meg, hogy követtem a főszereplőt. Nagyon megörültem, hogy mégis csak egy olyan színész kíváncsi rám, akit én is kedvelek, így engedélyeztem a követését, majd én is bekövettem őt. Jólesett, de mégiscsak gyanakodva nézegettem, hogy nem-e azért követett be, hogy visszakövessem. Ergo követőket szerezzen magának. Igazam lehetett, mert pár nappal később már nem voltam a követései között. Nem mintha ez jelentene bármit is, de azért rosszulesett. Akkor már miért nem volt neki mindegy, hogy követ-e engem vagy sem? Még az ilyen 16 éves tinilányoknál elhiszem, hogy ez megy, nem is szeretem az ilyesmit, de a felnőtt férfiaknál is?

2021. jún. 28. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fhu,igen,sajnos igen. Nem tudom ki a franctól vette a világ ezt a trendet,de amúgy ez az amit nem látnak,hogy ez azért másban esik valahogy,most nyilván nem egy gyászérzés vagy ilyesmi,de mégis meglöki az embert,elgondolkodtatja. Ez egyébként az ego kivetülése. Az első amit látunk az a követés-követők és hát ha valakinél már mondjuk a követőknél van (most nagy számot mondok inkább) 20 millió, a követésnél 0 vagy csak pár db akkor már ott lehet tudni mire megy ki,mit akar hangsúlyozni ezzel (konkrétan,hogy hello,követ 20 millió,úgy,hogy nem követek senkit,szóval érdekes vagyok ennyire,meg milyen menő). Így meg,hogy minek követett be..a követők kellenek neki,még jól is csinálta,tehát nem először,mert napokat várt,gondolta már úgysem nézed. Elég gáz amúgy ez szerintem,én kikövetem az ilyen embereket,ha észreveszem,szerintem nem is normális ez már azon a szinten,amikor valaki betegesen nézi minden nap,hogy kiket követ és ha többet bekövet akkor másnap kikövet ugyanannyit kb,mert egy szám fölé nem engedi,hogy emelkedjen. (Láttam ilyet)


De azért vannak szerencsére akik simán követnek nagyon híresen 2000+ embert,mert érdekli őket vagy csak ismeri őket,de mindegy,mert nem törődnek ezzel. (Persze az sem jó,amikor valaki csak úgy követ be embereket,mármint 1 óra alatt 1000et hátha visszaköveti 600,de csak magyar ,,hírességeknél" szám a 600)

2021. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy alkalmazás amit használ (instamacro), egy gép bekövet naponta X embert, azok az emberek pedig visszakövetik, ahogy Te is tetted. A gép pedig pár nap múlva kikövet, mert elérte célját, ami valóban az, hogy követőket gyűjtsön. Azért nem hagy bekövetve mert tartani kell hogy mondjuk őt követik 30 ezren ő meg követ 2000-et akikre mondjuk tényleg kíváncsi is. De ugye az “hülyén nézne ki” (engem is hidegen hagy a követők száma, de nekik nem mindegy) , hogy 30K követi de ő meg 80k-t követ..
2021. jún. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!