Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szóvá tegyem szerintetek? (Tö...

Szóvá tegyem szerintetek? (Több lent)

Figyelt kérdés

Egy ismertebb, mondjuk úgy híres személytől várok egy e-mailt már egy hete, de még semmi.

Lehet hogy elfoglalt, de sajnos igen türelmetlen típus vagyok és olyan kényszerképzeteim vannak, hogy biztosan elfelejtette. Mármint, hogy nem az időhiány áll a levél ideiglenes meg nem érkezte mögött.

Szerintetek szóvá tegyem neki, hogy már várom a levelet, akkor elküldi-e - természetesen kultúráltabban megfogalmazva. Csak mert fölöslegesen meg nem áll szándékomban zavarni az ominózus illetőt.



#e-mail #híres #magyar #ember #regény #Nem tudom mit írhatnék még
2021. jún. 28. 01:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha nem teszed szóvá. Az is lehet, hogy nyaral, nem nézi az e-mailjeit.

Vagy tényleg nem ér rá.

Én ugyan nem vagyok híres, de kifejezetten irritálna, ha valaki szóvá tenné, hogy nem válaszoltam az e-mailjére, és mielőbb választ vár.

A sürgetés nem tanácsos általában. Ebben az esetben főleg nem.

2021. jún. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2021. jún. 28. 08:35
 3/3 anonim ***** válasza:
egyetértek, hagyj egy kis időt neki. ha két, három hét után nem válaszol, esetleg végiggondolhatod, hogy érdemes-e rákérdezni nála. ha fontos ember, akkor valószínűleg figyeli az íméleket (és olvassa is őket), csak még nem jutott rád ideje.
2021. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!