Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Feltűnt már nektek is, h...

Feltűnt már nektek is, h manapság nem lehet olyan sztárt aki fenn is marad?

Figyelt kérdés

manapság max 2 évig ismertek, utána meg azt se tudja az ember, h ki is az akiért 1-2 éve rajongott.

de vannak 20 éves együttesek akiket még ma is szinze mindenki ismer.

miért van ez, h a mai világban nem találni 1 IGAZI sztárt?


2010. aug. 26. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
nem értem... akik 20éve fent vannak a pályán azok nem igazi sztárok??
2010. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de. épp ők az igazi sztárok. nem azok akikért rajongsz fél évig aztán a nevükre se emlékszel...

a kérdésem pedig pontosabban az, h miért nem lehet manapság ILYENEKET találni. a mai sztárok nem maradnak a csúcson évekig, és nem lesznek még 20 év után is ismertek.

ellenben régen lehetett ilyeneket találni, és még ma is ismertek. de manapság ilyet nem találsz...

2010. aug. 26. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a hosszú távú fennmaradáshoz TEHETSÉG kell! És ez nincs az újoncokban!
2010. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, éééértem:D amúgy igaz, tehetséghiány... akik meg netán tényleg tehetségesek azokért nem rajonganak annyian mint a többi kis hangtalan tehetésgtelen majomért.
2010. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akad egy-kettő...de azért az is gáz, ha 20 éven keresztül ugyanúgy játszák ugyanazt a számot...:D


Rúzsa Magdi szerintem 20 év múlva is híres lesz, Ákosnak is tippelek még minimum 15 évet és Ő már 22 éve csinálja.

2010. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért mert van akit hirtelen felkapnak,aztán ha megunták jöhet a következő,és így tovább...

Rúzsa Magdi szerintem fos,de vannak itt is tehetséges emberek,mint pl...Dobrády Ákos vagy én még LL Juniort is csodálom,mert ős is csinálja már lassan 10 éve...nem???

2010. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!