Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kedvelitek Tom Hardyt?

Kedvelitek Tom Hardyt?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon. Taboo második évadát várom, illetve a Peaky Blinders-ben is imádtam. De a filmjei is jók.
2021. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a Venom is jó.
2021. jún. 23. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Az mondjuk pont nem tetszett, mert a story-t nagyon kifacsarták és elég sok fontos különbség volt a képregényhez képest.
2021. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A második rész remélhetőleg jobb sztorival, kecsegtet.
2021. jún. 23. 15:59
 5/9 anonim ***** válasza:
A Bronson jó volt
2021. jún. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amiből még többet lehetett volna kihozni, az a Capone.
2021. jún. 23. 18:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Fury Road
2021. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bírtam az inceptionben, de a peaky blindersben nagyon megutáltam. Aztán az early lifeot elolvastam a Wikipédiáján, és rájöttem miért ő játszotta azt a szerepet. Igazi parazita, szóval meg kell hagyni, nagyon jól eljátszotta a szerepet. De a legjobb Oswald Mosley volt. Ő a legjobb karakter az egész sorozatban.
2021. júl. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár elég undorítóan ábrázolták, hogy k@rvázik,stb. Nem ilyen volt, csak próbálták mégkevésbé szimpatikussá tenni. De szerintem aki olvasott történelmet, annak csak mégszimpatikusabb lett a beszédei miatt ez a figura.
2021. júl. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!