Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tóth Gabi mi a francért nem...

Tóth Gabi mi a francért nem marad inkább otthon a gyerekével?

Figyelt kérdés
Annyira odavolt mekkora csoda de azért nem tudna megülni a seggén. Reméltem hogy nem lesz benne a sztárban sztár műsorban de mlst láttam hogy igen. Rendesen idegesít ez a feltűnési viszketegségben szenvedő nő.
2021. jún. 20. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ugyan már, kb hülyét kapott a gyerek általi kötöttségemtől. Na neki az egy is sok(k). Szerintem a hapsi nem fogja sokáig bírni vele..
2021. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Másfél éves az a gyerek, nem egy egy hónapos gyerek mellől megy koncertezni mint dér az heni. Ilyenkor már sokan dolgoznak
2021. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pár hónaposan is eljárt mellőle haknizni
2021. jún. 20. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
kell a pénz
2021. jún. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Hát külföldön is mehetsz vissza dolgozni , pár hét vagy hónap után, vagy eltartanak. Ez csak nálunk van, hogy ennyit otthon lehetnek a nők. Ami szerintem nem is jó dolog, se a gyereknek, se az anyának.
2021. jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
Nezopont kérdése. Szerintem eltudja dönteni, hogy mikor menjen el dolgozni. Gondolom, hogy adott időben dolgozik, nem egesz nap. Es mondjum az apuka otthon van. Vagy egy nagyszülő addig. Huuuuhhh de nagy dolog.
2021. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!