Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson tényleg...

Michael Jackson tényleg homoszexuális volt?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__11043292-mi..

Mivel ennél a kérdésnél két válaszoló is ezt állítja.



2021. jún. 14. 10:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
#21 Jó lenne ha már leszállnának róla az emberek, Ő igazán nem ezt érdemelte...
2021. jún. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én soha nem hittem el, hogy pedofil lett volna, de mikor megnéztem a Leaving Neverland-et már nagyon elbizonytalanodtam. Vagy a két pasi és az egész családjuk adta elő profin az egészet, vagy pedig tényleg nem mertek szólni, nehogy a karrierjük bánja. Az tény, hogy nem volt gyerekkora, folyton gyerekekkel vette körbe magát és az is, hogy együtt aludt velük. Idegen gyerekekkel. Így józan paraszti ésszel azért ebben valami sántít, akármennyire is tartottuk/tartjuk őt egy ikonnak. Az, hogy folyton kisfiúkkal volt szerintem nem utal homoszexualitásra, inkább a gyerekkorból visszamaradt dolog. Valószínűleg saját magát akarta bennük látni, barátkozni velük. Most akkor, hogy kicsit volt-e defektes (gyerekként érezte magát) vagy nagyon volt-e deffektes (rá is vett-e gyerekeket valamire) azt nem mi fogjuk itt eldönteni. Lehetséges az is, hogy a rajongók túlságosan védik, de az is, hogy a sértettek kiszínezik a dolgokat, felnagyítják a sztorit. Valamilyen gyerekkorból visszamaradott zavara lehetett neki, ami kihathatott sok mindenre az életében. A pedofilok meg nem tudnak úgy dönteni, hogy most akkor nem leszek az, úgyhogy kimondottan pedofil biztosan nem volt. Legalábbis szerintem.
2021. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!