Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gary Dourdan amerikai filmszín...

Gary Dourdan amerikai filmszínész szerintetek is félvér, azaz nem vérbeli néger, hanem fehéremberes vonás is van benne?

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Eleg lett volna a wikipedia megfelelo cikket megnyitni:


"Dourdan has African-American, Native American, Franco-Haitian (Haiti), Jewish, Irish, and Scottish ancestry"


Az USA fekete lakossaganak egy jelentos resze amugy valamilyen aranyban keverek, nem 'tiszta' afrikai neger. Volt ra vagy 4-500 evuk keveredni.

2021. jún. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A származást nem írja, hogy félvér és a szüleiről sem ad ki képet, de ahogy az arcának a szerkezetét nézem úgy tisztán biztosan látom, hogy félvér és nem vérbeli néger.
2021. jún. 14. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
De igen irja, melyiket nem erted? Vannak ir, skot, zsido es amerikai oslakos osei is, ezek kozul egyik sem fekete.
2021. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
(amugy total nem ertem mit akarsz ezzel a 'verbeli neger' kifejezessel, meg Afrikaban is keverednek egymassal a torzsek, nemhogy egy olyan oriasi 'keverotalban' mint az USA)
2021. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván arra gondol h vannak a nagyon “durván” afrikai vonasú feketekék. Gary arcvonásai lágyabbak,kicsit “európaibbak” de ez köszönhető a sok féle nációnak amikkel az ősi keveredtek. Én még csak nem is azt mondanám h félvér mert ugyan nem sokat tudni a szülőkről valószínűleg nem a szülők voltak keveredve. Az édesanyjáról egyszer láttam valahol egy képet,őt se mondanám a te kifejezèseddel élve vérbeli négernek. Édesapjaról sokat nem tudok így nem meg mondható,de nem tudni arról h. esetleg fehér férfiról beszélnénk. A keveredès szerintem màr jóval előbb megvolt. Vagy csak bizonyos vonások nem jöttek ki olyan markánsan. Ismerek olyan roma családot ahol a lány meg a nagymama ránézèsből megállapitható,de az Anyukanál nem :) Náluk is lehet ilyen csalfaság még. De egyszer majd egy kávé mellett megbeszélem vele. :D Amúgy tényleg kicsit utána kell néha olvasni. Mert leírják. Van benne bár kisebbség indián,zsidó,néger. És még sorolhatnam.
2021. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
És még valahonnan származtatnak tőlük franciát is. Meg azt amit az előzőekben írtak. Utolsó voltam.
2021. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!