Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Már megint...

Mi a véleményetek Már megint Kittyről?

Figyelt kérdés

2021. jún. 1. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Feltűnően sok kérdés születik róla mostanában, miközben nyilvánvalóan kerüli a nyilvánosságot, tehát nem szeretné hogy róla szóljon az internet.
2021. jún. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés :)
2021. jún. 1. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Miattad utálom pedig azt se tudom ki az :)
2021. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elég sérült ember lehetsz, ha ilyenek miatt utálsz meg valakit :D
2021. jún. 1. 21:05
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Hát még te hogy 15 percenként kiraksz egy nyomorék kérdést valami kis pitsáról :) olyan vagy mint az az euridiki meg petra frey fan de lehet az is te vagy, végülis egyiket se ismeri senki :D
2021. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdésem róla, de, ha én is raktam volna ki a többit, neked mi a problémád vele? xd Olyan nevetséges a vergődésed.. Látszik, hogy valami nem okés veled, de figyi, nem érdekel az utálozásod. Csak magadat járatod le! Foglalkozol egy olyan kérdéssel, ami abszolút nem izgat, és időt áldozol arra, hogy 1000000x nyomatékosítod, hogy téged nem érdekel. Nem kötelező rákattintani a kérdésre.. :D Na taka
2021. jún. 1. 21:43
 7/9 A kérdező kommentje:
utálkozásod*
2021. jún. 1. 21:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindig is szerettem a videóit de látszik hogy a szakítása és egyéb magánéletbeli válságai megváltoztatták.Mellesleg szerintem nem a rossz irányba, úgy látom hogy felnőttebb/érettebb lett.Szerintem ha így folytatja akkor még lesz karrierje a youtubeon

Nekem az is szimpatikus tőle hogy az angol csatornáján megnyílt a mentális egészségével kapcsolatba, mert valljuk be az még mindig tabu és nagy bátorság arról beszélni.

2021. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ő az első olyan YouTuber, akit megkedveltem. (Azóta több videóst is bírok) 2016-ban találtam rá, azóta is nézem.
2022. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!