Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Berki valójában kibe szerelmes?

Berki valójában kibe szerelmes?

Figyelt kérdés
2021. máj. 18. 03:32
A kérdező szavazást indított:
Mazsiba
Pamelába
Senkibe se igazán
20 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az elmúlt időkben nagyon furcsán a posztjai. Nem egy boldog férj és édesapa köszön vissza, inkább egy tépelődő megkeseredett, boldogtalan emberét. A házasságos posztja, az 5 fèleképpen bejelentett “it’s a girl” posztok, Pamela kedvenc szerzőjétől kirakott idézet, a citromba harapott fej mind mind arra enged következtetni hogy valami nem kerek. Ráadásul az elmúlt 3 évben 10 évet öregedett is.
2021. máj. 18. 03:35
 2/11 A kérdező kommentje:

Krisztián legutóbbi sztorijában kitett egy képet hogy Mazsi Nati ágyában alszik, ezzel a szöveggel:

“Feleségem Natika szobályában (igen, ly-nal írta j helyett🤦🏻‍♀️) rápihen a délutánra. Szeretem amikor alszik. Nálunk mindenki azt csinálja amiben a legerősebb.”

Felvetôdik a kérdés hogy miért nem a sajàt hitvesi ágyukban alszik, és miért ír ilyet egy állítolag szerelmes férfi. Vannak kismamák akiknek a szervezete több alvást is igényel terhesség alatt, ez tök termèszetes dolog. Pami ezek szerint nem aludt nap közben amikor várta Natit.

2021. máj. 18. 03:48
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Berki valójában önmagába szerelmes.
2021. máj. 18. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez egyértelmű, de azon felül gondoltam. Azért valamiért csak van mellette mindig egy nő.
2021. máj. 18. 09:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy irígy pamela új kapcsolatára. Vele nem a pénzéért van a csávója, mint vele az új asszonya. Nekem ők tényleg boldognak tűnnek míg berkiék csak a látszatra mennek az instán. Nagyon próbálja tolni a menő influencer kapcsolatot de pont ezért nem tűnik igazinak mert erőltetett. Szerintem az egész új kapcsolata marketing fogás
2021. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
@5 igen ez így van. Mazsi meg elhiszi ezt az egészet. Agymosott lett.
2021. máj. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
A pénzbe és a celebkedésbe szerelmes.
2021. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Az a baja, hogy nem fia születik hanem lánya és ez ki hatott a házasságára is. Tegnap olvastam, hogy már fontolgatja a válást is. Az is elég gáz, hogy a születendő gyerekükből is pénzt csinálnak. Valami olyasmi cikk is volt, hogy Mazsi 400.000 ftért oszt meg infókat a teherbe eséséről online szerdán. De igen legjobban szerintem is magába és a pénzbe szerelmes.
2021. máj. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
6 szerintem mazsi az tudta hova teszi a seggét. Neki ez pont jó így mert magától nem lett volna híres mert egy unalmas kis senki, bár meg Ugyanolyan mint berki pont egymásnak valók
2021. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Saját magába.
2021. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!