Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Marilyn Mansont miét csak...

Marilyn Mansont miét csak most vették még elő azért amiket évtizedek óta művel?

Figyelt kérdés

Mindig is látszott rajta hogy nem százas, hiába mondta ő is meg sokan mások hogy ez csak egy jelmez meg szerep. Aztán most kiderült hogy amúgy mégsem.

De most én azt nem értem csak, hogy ha ezeket amiket írnak erről az emberről, ő tényleg megcsinálta (és így elnézve nincs sok kétségem efelől), akkor miért kellett ehhez 10-20-30 év hogy ezt elmondják az áldozatai? Mire vártak?Elfelejtették talán, és most hogy egyik felnyomta a csávót, eszébe jutott a másik tíznek is?

Nekem itt valami sántít. Ha engem valaki megerőszakolna, terrorizálna, verne, akármi, másnap mennék a rendőrségre, tök mindegy ki az illető és milyen híres.



2021. máj. 12. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Több rétege van a kérdésednek és nem mindre van egyértelmű válasz. Az áldozatok általában elfojtják magukban ezeket a történéseket, hisz traumaként élik meg, a legtöbb esetben nem mernek segítséghez fordulni (pl. mert szégyellik, bánják, nem tudnak senkiben bízni, le van épülve teljesen az önképük és önbizalmuk, stb.).


Az, hogy te vagy más mit néz ki jelen esetben ebből a paliból, lényegtelen kellene legyen, ugyanis van egy már bejáratott rendszerünk, amiben bizonyítékok, vallomások, szemtanúk, felderítések szükségesek egy ügy kivizsgálásához és majd az ítélet meghozásához. Ezt rúgja fel a már évek óta velünk lévő metoo bosszú, karrierek szétverése, rivaldafény, pénz és egyéb célok miatt, amiről ha most hallottál először, akkor jó nagy karanténban lehettél.


Érdemes Johnny Depp ügyét követni, hogy egy vélhetően mentális beteg nő milyen hurrikánt képes kelteni maga körül, bizonyítékok nélkül, folyamatos hazugságokba esve - mégis Depp szívta meg és csinálták/radírozták ki.

2021. máj. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Egyszerű a képlet: Így akarnak pénzhez jutni, semmi több. Ha tényleg igaz lenne amit sok állít, akkor kb amint lehetősége lett volna rohant volna a rendőrségre, nem így évtizedekkel később veszi elő a dolgot, meg csatlakozik hozzá hirtelen pár másik is, akik szintén akarnak egy kis " kártérítést "


Anno meg jo eséllyel sorban álltak a koncert után az öltözője előtt, hogy dugja már meg végre őket.

2021. máj. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Mert most ez jó üzlet
2021. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Manson semmit sem csinált,ez az egész baromság! Nézd meg ennek a MAGYAR csajszinak a videóját:

[link]

Nem minden a külső!!! Manson normális,ha nem lenne az akkor nem barátkozna vele pl Johnny Depp sem...Le lehet állni ezekkel a pletykákkal és azzal is hogy külső alapján ítélsz meg valakit! Szánalom

2021. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Azt, hogy a háttérben mik zajlanak, értelemszerűen nem teregetik ki nyilvánosság elé. Könnyen meglehet, hogy még Johnny Depp sem tudja, csak az a sok nő, aki a kegyetlenségeit elszenvedte. A rajongóival minden celeb próbál jó fej és cuki lenni, különben abból óriási felháborodások lennének, ha mondjuk egy színpadra felhívott fanjával próbálna nyilvánosan h*gyot itatni (mert készült ilyen videója is, amit két különböző ember is megerősített).

Őszintén megmondom: nem megjelenés alapján ítélek, hiszen jómagam is az extrém tábort erősítem. Lehet, hogy az utcán egyesek jobban betojnak tőlem, mint Mansontól, de ha igaz, amit az exei állítanak róla, alaposan megérdemli, hogy előkapják érte.

2021. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Hazudnak a krvák. Olvassátok el nekik a posztjaikat és rájöttök.Hihetetlen mennyire bedőlnek mindennek az emberek

[link]

.

[link]

.

[link]

.

[link]

.

[link]

.

Hazudnak össze vissza. A csaj olyanokat mond hogy Manson n*ci,közben meg az integetésüket vagy mit mutogatja a koncertjein? akinek van egy kis esze az levágja, hogy mindegyik csaj Manson pénzét akarja. És kérdem én...Ez miért több,mint 10 évvel lett téma? És ha Manson tényleg bántotta,akkor miért egy olyan képet mutat a csajszi, amit Pinterestről töltött le és egy férfi van rajta?(a rendőrség is megerősítette.Szerintem nincs miről beszélni

2021. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2021. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!