Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Norbi fiáról...

Mit gondoltok Norbi fiáról Schobert Norbi Jr -ről?

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 12. 22:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
16%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2021. máj. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 egy linket is dobj már akkor légyszi
2021. máj. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Azt hogy ő is egy ingyenélő lesz mint az a nagyképű apja
2021. máj. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a Schobert gyerekek kiárúsított gyerekkorának meglesz a böjtje, de ne legyen igazam! (Na meg annak is, hogy hót ostoba az apjuk, és hetente állít baromságokat, amiért aztán magyarázkodhat ő is meg a család is gondolom) de igaz ez a többi celeb gyerekre is. Remélem, azért egészséges, normális felnőttek lesznek. Most egy tini felett viszont ne ítélkezzünk, mindannyian csináltunk ciki, esetleg buta dolgokat abban az életkorban,

Tettünk fel fura, hivalkodó képeket, már aki már hasznalt social mediát tiniként. Az, hogy most milyenek, még nem jelent semmit arra vonatkozólag, hogy milyen felnőttek lesznek. Hiába, Lara lassan nagykorú, de én pl. Még húszévesen is csináltam olyan dolgokat, hogy mostmár megborulok rajta :D. Szóval ne legyünk álszentek, ne osszuk az észt a fiataloknak. Nem ők tehetnek a szüleik baromságairól. Meg egy dolog hogy van pénz lóvéra, de nem minden gazdag családban lesznek nagyképűek a gyerekek. Nekem abból a családból amúgy Zalán tűnik a leginkább csupaszív kis léleknek, aki mintha nem is lenne “oda való”. Kíváncsi leszek, de belőle szerintem egy szuper emberke lesz majd :D.

2021. máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
79%
semmit
2021. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!