Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a Schobert Norbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a Schobert Norbi megtudja pakolni rendesen a Rubint Rékát?

Figyelt kérdés

2018. szept. 10. 23:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem kevés ahhoz a Norbi, hogy igazán jól megbssza a Rékát.
2018. szept. 10. 23:22
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Állóképessége megvan, nem lusta, mozgékony, és kis ember nagy bottal jár. Szerintem ha akarja úgy megtolja hogy lábra se áll a Réka, aki amúgy maga is egy élveteg nő.
2018. szept. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki mikor meglátja őket, mindig az jut eszembe, hogy Norbert biztos azért gyúrta ki így magát, hogy tudjon olyat művelni Rékával, amitől végre megváltozik az arckifejezése.
2018. szept. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
43%
Szerintem izomból szétkúrja a torkát, majd úgy telelövöldözi a fejét, hogy a Réka orrán jön ki cucc, miközben vörös könnyes szemekkel hörögve fuldoklik a makkoson!
2018. szept. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

:)

Hallottam már ezt azt, persze nem kell készpénznek venni, de Réka a lovas hülyegyerek farkát szopja.

Természetesen ez csak pletyka és nem kell komolyan venni.

2018. szept. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Na,jól kivagytok ha azon pörögtök hogy mások hogy basszák halomra a csajukat...
2018. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

Ez a kérdés tényleg milyen szint már?

Mellesleg kisember nem jár nagy bottal. A Norbi meg különösen nem. Az az ember mag a kompenzáció megtestesülése. Ne hogy azt higgyétek ez csak a gyerekkori túlsúlya miatt van! E mellett minden szempontból nagyon rossz genetikával rendelkezik. Tényleg nem akarnám bántani szegénykét, de amúgy egy selejt.

Ettől függetlenül biztos, hogy nagyon teper az ágyban, szóval belead amit tud. Már nagyon rég óta együtt vannak, szóval összeszoktak már. Biztos megadja amit kell. Az elején mikor megismerkedtek viszont tuti nem volt egy magas szinten a dolog.

De amúgy nem értem miért pörög ezen annyit valaki. Őt is bántották már eleget, nem szívesen írom le amit már több ezren megtettek. Nagyon csúnya ő is. A Réka ráadásul egy igen egyszerű és konzervatív nő is. Olyan tipikus szófogadó, odaadó tradicionális zsidó feleségnek nevelték. Mint mondtam a Norbi meg maga a kompenzáció és neki meg kell az "uralkodás", szóval ideális feleség neki a Réka.

2018. szept. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tűnik akkora csődörnek. Persze a hálószobában sokan mások.
2018. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
szerintem elájul a pinaszagtól, max leszbishowban tudnám őket elképzelni
2018. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát menj és segíts be nekik!
2018. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!