Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szólsz Havas Henrik...

Mit szólsz Havas Henrik tegnapi undorító videójához: aki nem diplomás, az nem ember?

Figyelt kérdés

És még ő nézi le Lölőt, amikor ugyanolyan ostoba, beképzelt senkiházi. Havas sem tudja értelmesen kifejezni magát, makog, hülyeségeket beszél, és önmagát fényezi.


(Karikó Katalinnak külföldre kellett mennie, Havas „professzor” „úr” pedig tanszéket alapíthatott Magyarországon...)


De így beszélni a diplomával nem rendelkezőkről, ilyen lenézően, ez már több a soknál. Az lenne a minimum, hogy törli a szerkesztő ezt a videóját is.


(Mivel a könyvkiadásban jópár évet eltöltöttem, nyugodtan mondhatom, hogy nincs értelmiség Magyarországon, mert értékes szakkönyveket (a matematikától a filozófiáig), szépirodalmat nem lehet kiadni, ha ki is adják, alig veszik.)


2021. máj. 2. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ezért nem nézek én semmilyen hírportált, tv-t.
2021. máj. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nincs tv bekötve, bulvárral foglalkozó Youtube csatornákat, weblapokat sem nézek, szóval nem láttam. De az alapján ami leírtál az a véleményem, hogy elérte a célját: megnézted, felháborodtál, beszélsz róla, terjeszted
2021. máj. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is unszimpatikus ember volt, szerintem őt senki sem kedveli igazán. Nem is tudom, hogy tudott megmaradni a médiában a flegma, arrogáns stílusával.
2021. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Megyek elásom magam.
2021. máj. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
A pillanat, amikor az egyik sznob felháborodik a másik sznob kijelentésén.
2021. máj. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!