Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan magyar rapper, aki...

Kokakólalájt kérdése:

Van olyan magyar rapper, aki diplomás, vagy legalább egy ideig érintve volt a felsőoktatásban?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy Dopeman jogot tanult, de nem fejezte be. Van még ilyen rapper Magyarországon, esetleg olyan aki le is tudott diplomázni?

2018. febr. 14. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Nincsenek. Magyarországon csak buta tanulatlan nyugatmajmoló csírákból lesznek “repperek”. Fontos ismertetőjegyük, hogy nem akrnak dolgozni, nagyon buták, erőszakosnak akarnak látszani, de balfing az összes. Az iskolából kibuktak, többségük írni sem tud, műveletlen tanulatlan suttyók és mivel a kutya se kiváncsi rájuk, magukra húzzák ezt a “repper” hülyeséget, mert azt remélik, hogy ettől majd lesz valaki belőlük. Pedig nem....
2018. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Az Akkezdet Phiai végeztek egyetemet. Legalábbis Újonc biztosan. Ő tanári diplomát szerzett az ELTÉ-n. A Punnany Massifra hallottam már ezt a kifejezést, hogy "értelmiségi rap", de nem tudom, hogy ez egyet jelent-e azzal, hogy ők diplomások. A nagy többségnek viszont ( pl. Siska, Tirpa, Bustáék) jó ha a nyolc általános megvan.
2018. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Burai Krisztián.
2018. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Burai inkább zeneszerző nem?
2018. febr. 15. 11:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Anonim MC azthiszem járt fősulira
2018. febr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

#1-es, nagyon, nagyon tévedsz.

Attól, hogy valaki nem tanult egyetemen vagy főiskolán, még nem biztos, hogy buta mint a föld. Nem akarnak dolgozni? Nézz már utána, hogy ki mit dolgozik, mivel foglalkozik, mielőtt kijelentesz egy ilyet. Day hányszor írja meg a számaiban, hogy mennyit melózik, hogy alig van ideje miatta bármi másra. Ne csak nézz, láss is. Gondolom nagyon tájékozott lehetsz ebben a témában..:) Példának Azát mondanám, dolgozik, takarító cége van, van egy gyönyörű családja, és ő is tanult főiskolán tudtommal. És valóban durva szövegvilággal rendelkezik, de épp ez a jó benne, személy szerint imádom. Ha nem írná ezeket ki magából, azt mondta, hogy lekaszabolna valakit. Írták itt előttem, hogy az Saiid és Újonc is tanult felsőfokon, amit egyébként nem tudtam, de ezen meg sem lepődök. Hallgass meg egy AKPH számot, durva sorokat írnak. Egy mondat mögött annyi, de annyi minden van...

16/L

2018. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkezdet Phiai. Amúgy Újonc jelenleg is tanul az ELTE-n, jelenleg 3 (!) diplomája van. Saiidot sajnos nem tudom
2018. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!