Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi ez a nagy hype Gal Gadot...

Mi ez a nagy hype Gal Gadot körül?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, tényleg szép nö és én is tökre bírom voszont itt gyakorin ùgy istenítik a férfiak (viszont az az érdekes hogy máshol meg nem hallom/látom ezt). Pedig nem olyan nagy szám, nála sokkal szebb és csinosabb híres nök is vannak.

2021. ápr. 29. 08:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem veszekedést írtam ,de dwayne johnsont sem lehet annak tekinteni. Ők olyanok akikkel eladják a filmeket. Színészet Ledger Jokerénél és Phoenix Jokerénél kezdődik !
2021. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván színész és színész közt is van különbség. Dwayne Johnson is színész, csak más szinten és más műfajban tud alkotni mint mondjuk egy Tom Hanks.

Amúgy mindkettejüknél vannak rosszabb színészek, én pl. Jennifer Lawrence-t az Oscarja ellenére sem tartom jobbnak Gadotnál. A nőknél meg a borzalmas, ripacs színésznő ott kezdődik például hogy Melissa McCarty. Aztán ő is milyen népszerű.

Gal Gadot erős közepes, nem egy Oscar-díjas, de szerintem amiben szerepel abban nagyon jó, illenek rá a szerepei és hitelesen is játssza pl. a Csodanőt, nem is tudnék nála jobbat arra a szerepre elképzelni.

2021. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Melissa McCarty annyira irritál minden filmjében hát ne is mond :D Nem azért mert duci,kövér hanem amilyen. Jól mondod ripacs :D Idegesítő. Na számomra a nők közül ő a rejtély ,hogy miért futott be egyáltalán. Lawrence sem a kedvencem. Benne se sok mindent látok. Testileg jól néz ki én azt mondom kb ennyi,de nem a zsánerem.
2021. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen, pont ezt mondom, ha innen nézzük elég sok rosszabb vagy egyformán rossz színésznő van. Engem az zavar Gal Gadottal kapcsolatban, hogy úton-útfélen azt olvasom, hallom hogy "rossz színésznő", de a konkrét okokat hogy mitől is rossz sose mondták el... Van egy olyan érzésem hogy leginkább semmitől, csak irigyek rá mert túlságosan szép. Én pl. a legújabb Wonder Womant elég aprólékosan az ő alakítására kihegyezve néztem, maga a film jó nagy baromság volt, de az ő alakítása teljesen rendben van benne, vannak érzelmei, mimikája, tud beszélni, jól mozog, nem is tudom mi az amit hiányolni lehet tőle.


Amúgy a kérdező felkeltette a kíváncsiságom, mert most olvastam a kiegészítő kommentárját, mi szerint nem nagy durranás és rengeteg szebb színésznő van nála... Hát nem tudom, nekem csípőből egy se jut eszembe, talán Scarlett Johansson aki megközelíti, de ő se veri meg. Érdekelne kikre gondolt a kérdező, nem kell tucatnyi név, 3 is elég lesz. :)

2021. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez relatív dolog lesz ami most a téma. A szépség . Az ,hogy kinek mi jön be. Nekem sem Gadot nem jön be sem Johansson úgy mint Skarlát Boszorkány (Elizabeth Olsen) DE EZ ÍZLÉS KÉRDÉSE ! RELATÍV. Ezen szócsatázni felesleges. Brie Larsont szebb nőnek tartom mint Gadotot. De tényleg ízlés kérdése ez. Sokan azt mondják,hogy Gadot egy csontos nő. Vagyis ezt olvasom sokszor. Vékony csontos kicsi a melle. Kb ezeket olvasom róla
2021. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Na de amiket írsz (vékony, csontos, kismellű) azok külső adottságok, viszont azoktól nem lesz rossz színésznő senki. :D

Amúgy tényleg ízlés kérdése, mert nekem pont ettől igazán szép (az angyali arcán túl), hogy nem egy műnő kilós focilabda mellekkel, fél autónyi hátsóval meg paplan szájakkal, hanem természetes szépség, és nagyon csinos testalkata van.

Brie Larson nem tudom honnét került elő, de vele betaláltál, ő a crushom a hírességek közül, őt azért nem írtam mert OBJEKTÍVEN nézve nincs olyan szépség mint GG, viszont engem valami annyira megfogott benne, nagyon imádom őt. :)

Elizabeth Olsen is szép, csinos, de nekem meg pont ő az aki "szép, de nem kiemelkedően".

Szóval igen, ízlésről kár vitázni, de nálam GG külsőre egyszerűen hibátlan. És tartom azt is hogy nem rossz színésznő. :)

2021. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!