Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy járt meg a groovehouse?

Hogy járt meg a groovehouse?

Figyelt kérdés
valaki le tudná írni a groovehouse autóbalesetét?
2010. aug. 22. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
December 14-e volt. Zsolti és Judy és még 1 csaj (az nemtom ki volt) mentek az egyik Stúdióba az autópályán Szolnokot elterelő úton. Zsolti vezetett ment vagy 100-120-al az autópályán. Előttük ment 1 teherautó de az csak 20al kb. Zsolti nem bírt lefékezni és teljes erővel belécsapódott.. Judy ült az anyósülésen az a csaj pedig Judy mögött. Az autó ripityára tört. A csaj agyrászkódást kapott,és nekidőlt Judy ülésének, és Judy alól az ülés kicsavarodott,és a biztonsági öv,pedig eltörte a balolali összes bordáit, akkor eltört neki a szeméremcsontja,beszorult a lába, eltört a lapockája, a csuklója a kulcscsontja.. Szerencsére a gerince nem. Judy sikított, és ahogy beszolult a lába, nekiesett a műszerfalnak az arcával. az arca szószerint leesett a helyéről,leszakadt.a Bal arcfele felismerhetetlenné vált. Zsoltinak nemtörtént olyan komoly baja neki kitört a foga,kiugrott a lába meg eltört a sípcsontja,meg üvegdarabkák áltak ki a fejéből. Judy annyira öntudatánál kívül volt, hogy még a kórházban mondta is a nővérnek,h ugy mosogassa le a körömlakkot,hogy neki hétvégéig nem lesz ideje ujrafesteni!!. Judy 2hónap után látta magát viszont.. Amikor ült az ágyon,és hanyattesett..sokkot kapott. Azóta ugyahogy felépült,de bevallotta hogy műtétfüggővé vált.. Kedvenc énekesnőm és ő mondta el személyesen!
2010. aug. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösziköszi:D:D szegény Judy:( honnan tudod ilyen jól??
2010. aug. 23. 09:21
 3/6 anonim ***** válasza:
hát tudni kell hog imádom őket és Judy mesélte el nekem személyesen az egyik rendezvényen:) de majdnem elsírta magát
2010. aug. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:O de jó neked hogy beszélhettél vele. am én is naon szeretem:)
2010. aug. 23. 09:23
 5/6 anonim ***** válasza:
jaj bocsi azt kihagytam a töréseknél, h az egyik bordája átszúrta a tüdejét,és azóta is légmellet visel.
2010. aug. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszii mégegyszer:) Hosszú az út(L)
2010. aug. 23. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!