Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Berki Mazsi szerintek dögös?

Berki Mazsi szerintek dögös?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 21:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%
Lepattant kicsit főleg korához képest. De belsőleg még szörnyűbb, de a palija mégrondább.
2021. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha annyi lenne amennyinek kinéz dögösnek mondanám de sajna egy 10el fiatalabb.
2021. ápr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%

Dögös???? Láttál te már dögös csajt?

Mazsola minden csak nem dögös. Állandóan vicsorít, stílustalan vidéki luvnya. Azt se tudja mi áll jól neki, minden kínai szrt magára aggat és azt hiszi jól néz ki. Erőltetett.

Egyszer összefutottam vele, akkor még nem volt Breki felesége, élőben úgy néz ki mint egy golyófejú kiskamasz fiú. A haja borzalmas (szinte semmi, pár szál csoffadék vagy szőr), a bőre pedig egyáltalán nem szép, rá van aszalva az arccsontjaira, húzódik neki ahogy mimikál. Kicsit ráncos (nem telt az arca), az alakja nagyon fiús, tényleg deszka.

(minden kamera kövérít)

Kiló smink, de tényleg nagyon sok. Nézd meg a posztjait...folyton ezekről posztol: hajpótlás - neki nincs haja konkrétan, arckrémek, smink - a bőre nem szép élőben, állandóan nagy bumszli napszemüvegek mögé bújik - nulla önbizalom, összevissza ruhák, színek - szponzor termékek, találomra - azt se tudja mit vegyen fel, ki ő és mi áll jól neki.

Egy stílustanácsadóhoz nem megy el, pedig nem ártana. Olyan ruhákat reklámoz amiket én felmosórongynak nem használnék.

Minden csak nem dögös.

2021. máj. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, egy öszvérre hiába adsz lószerszámot, az csak egy öszvér marad lószerszámmal, nem lesz belőle ló.
2021. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a sok megcsinált ember között üde színfolt az aki természetes. Sokat van smink nélkül is, teljesen rendben van a nő. Berkiben is kellemeset csalódtam, mert egy Vasvári Vivien jellegű nőt képzeltem el mellé.
2021. jún. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#15

természetes =/= igénytelen, stílustalan, proli


Persze ettől még lehet dögös. Már akinek erre van gusztusa…

2021. jún. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem túl férfias.
2021. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!