Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Berki és kedves felesége...

Berki és kedves felesége elmentek a Maldívra reklàmozgatni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy tudják így èlvezni a nyaralást, hogy hol ruhát, hol cipőt, szerencsejátékot meg mindent is tolnak az ember arcába. Komolyan mièrt gondolja ennyi cég hogy ilyen emberekkel reklámoztat? Én pl csakazért sem venném meg amit ajánlgatnak... és a legdühítőbb az egészben hogy nem követem őket semmilyen platformon mégis szembe jönnek. Árulja már el valaki hogy mit esznek ezeken a követőik.
2021. ápr. 12. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Remélem egyre több emberben tudatosul, hogy aki ezekhez adja a nevét cég, azoknál egy forintot nem költ el..
2021. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem követek de mégis minden nap elém kerül egy cikk vagy kép róluk.

Most ő a győzike show, sajnos már Natit is elvitte a rossz irányba. Mindenki előtt teszi tönkre a gyerekét és ezért van aki fizet is. Borzalmas.

Bezzeg amikor Pamela rakott ki képét majd megölte érte a berki

2021. ápr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hányinger a boldog kirakat életük...

Személy szerint nagyon sajnàlom őket. Gondolj bele hogy elmész egy ilyen “no news, no shoes” paradicsomba, de a telefon odaragad a kezedbe, minden pillanatodat felveszed hogy reklàmokat gyàrts belőle. Így ingyen van ugyan az utazás, de kb eladtad a lelkedet az ördögnek kis túlzással, a szerelmeddel 0 minőségi időt tudsz tölteni, max csak addig figyeltek a másikra amíg levideózzàtok az adott projekthez hogy mit balfékeskedik össze. Köszönöm szèpen, ezért nem repülnék az egyenlítőhöz.

2021. ápr. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!